Kariéra v ZOO

Hledáme ty nejlepší makléře, kteří ctí naše pravidlo č. 1 – perfektní servis pro klienta. Jsme si vědomi toho, že pokud chceme do týmu ty nejlepší hráče z oboru, musíme jim nabídnout adekvátní podmínky. Protože jsme sami odkojeni síťovými systémy z různých realitních kanceláří, chceme skloubit výhody síťových kanceláří, které jsou prokazatelné, s přesunem mnohem většího podílu z příjmu realitní kanceláře směrem k makléři. Tam, kde jiné síťové společnosti často končí, tam my teprve začínáme.

Proto nabízíme realitním makléřům, našim nejbližším obchodním partnerům, odměnu ve výši od 40 – 80 % z příjmu realitní kanceláře.

Proč je rozptyl odměny tak výrazný?

Ve výše uvedeném rozmezí máme připraveny dvě kariérní varianty a záleží na každém z vás, kterou si z nich vybere. Chceme oslovit širokou škálu obchodníků od nováčků po zkušené makléře. Máme pro vás připravený velmi motivační plán již od prvních pozic. 

Právě možnost výběru mezi dvěma kariérami nás odlišuje od konkurence. Sami jsme zažili situace, kdy dosáhnete vrcholu ve své kariéře a chcete se posunout ještě dál. Nebo naopak, prožíváte horší období a potřebujete hlavně pomoc dostat se zpátky nahoru a ne být pod tlakem. Rádi vám vše vysvětlíme na osobní schůzce.

Ruku v ruce s mimořádně motivačním kariérním plánem chceme našim realitním makléřům poskytnout i dostatečný prostor pro jejich obchodní rozvoj. Proto jsme rozhodnuti, že v každé lokalitě, kde působíme, nás bude zastupovat určitý počet aktivních obchodníků, aby všichni měli dostatek obchodních příležitostí pro svůj byznys. 

Proč do toho jít s námi

Nasedněte do rozjetého vlaku. Už nemusíte hledat zázemí, kde se dá podnikat v realitách slušně a poctivě, k tomu s nadstandardním ohodnocením. Po 10-ti letech praxe jsme vymysleli koncept, který vás nadchne. Máme nabídku pro drtivou většinu lidí, kteří jsou duší obchodníci.

Jsme parta lidí, které reality vážně baví. Rádi pomáháme lidem najít nový domov. Když se vaše práce stane posláním, peníze přijdou sami.

Abyste uspěli v realitní džungli, potřebujete

 1. zdravý úsudek a selský rozum
 2. ochotu stále se vzdělávat
 3. pochopit klienty a řešit jejich potřeby
 4. sebedisciplínu a silnou vnitřní motivaci
 5. umět se rozdělit a nechat si poradit
 6. telefon, foťák a ideálně noťas


My vám pomůžeme

 1. proškolíme, jak se zorientovat na realitním trhu
 2. dáme vám k ruce zkušeného kolegu
 3. podpoříme z centrály - systém, callcentrum, marketing
 4. zlevníme vám volání
 5. seženeme auto za super cenu
 6. raketová kariéra - za pár měsíců můžete mít tolik % z provize, kde se jinde budete škrábat roky


Cesta za vašimi sny začíná u nás, rádi vás poznáme a společně vymyslíme oboustranně výhodnou spolupráci.

ZOO REALITY - Jedinečná podnikatelská příležitost.

Vyplňte prosím formulář níže, budeme vás do 24h kontaktovat. Jste obchodní tým nebo máte ještě větší ambice? Klikněte zde.

*
*
*
*
lname: email: fname: phone:

* - toto pole je nutno vyplnit