Kdo jsme

Mladá realitní kancelář, avšak plná zkušeností

Když se rozhlédnete po českém realitním trhu, člověk si připadá jako v džungli, konkrétně v realitní džungli a tak nám přišel název ZOO REALITY tou nejlepší volbou. Služby realitních kanceláří splývají do jednoho proudu a zdá se, že všichni nabízejí to samé. Věříme našim obchodním partnerům, jejich schopnostem a proto by pro vás setkání s makléřem ZOO REALITY měla být příjemná zkušenost a služba, kterou rádi doporučíte svým známým či příbuzným. 

To je naše zásadní sdělení.

Každého klienta bereme jako rovnocenného partnera, kterému nasloucháme, radíme a informujeme o průběhu prodeje. Odborné znalosti jsou pro nás samozřejmostí. Našim hlavním cílem je bezpečně provést každého z vás realitním obchodem od prvního podání ruky až po finální podání daňového přiznání.

Při prvním setkání s našimi makléři byste měli pocítit rozdíl v přístupu, profesionalitě a ochotě zajistit celou realitní transakci ve váš prospěch. Na konci obchodu bychom vždy ocenili vaši zpětnou vazbu, jak jste byli s našimi službami spokojeni. Jen na základě zpětných reakcí od našich klientů se můžeme posouvat v kvalitě našich služeb ještě dál.

Při naší práci používáme nejmodernější metody a techniky prodeje: práci s cenovými mapami, profesionální fotoprezentaci, videoprezentaci nemovitosti, individuální webové stránky pro inzerovanou nemovitost a mnohé další

U nás v ZOO REALITY poskytujeme perfektní poradenství, které vám přinese skutečný užitek ve formě prodané nemovitosti a bezstarostného průběhu obchodu.

O ten se postarají i námi vybraní finanční poradci, kteří se specializují na úvěry na bydlení. Na naše kolegy v oblasti finančního poradenství klademe stejně vysoké nároky, jako sami na sebe.

Stálé váháte komu svěřit prodej nemovitosti? Kontaktujte ZOO REALITY, úvodní setkání, včetně odborného zhodnocení situace je u nás vždy zdarma.

ZOO REALITY – provedeme vás realitní džunglí


Kontaktujte nás!

*
*
*
*
*
email: fullname: fname: