MÁME REKORD !!!

V březnu se to opravdu sešlo. Některým během posledních pár týdnů možná neunikly statusy z řad aktivních makléřů ze ZOO realit o úspěšných rezervacích na sociálních sítích. Smlouvy byly podepsány, šup s nimi do uzávěrky a suma sumárum – překonali jsme nejvyšší měsíční firemní produkci v historii!!!!! Ale jakým způsobem, jak se říká, bylo to o parník. A to není jediný pokořený rekord v tomto měsíci. Padla i historická maxima v nejvyšší produkci na makléře i na pobočku.

Jak to celé dopadlo?

1. místo  -  Zlata Spoustová – Zlata v březnu pokořila firemní rekord v produkci jednotlivého makléře a to tak výrazně, že by se za její samostatný výkon nemusela stydět kdejaká dobře fungující pobočka.

Zlatko, je to opravdu famózní výkon, který se bude jen horko těžko překonávat. Je to nejvyšší měsíční produkce v tvé bezmála desetileté kariéře v realitách. Ještě jednou moc gratulujeme.

2. místo -  Lenka Tlustá – ani Lenka v březnu nezahálela a přispěla velmi krásným číslem do produkce, které by jí jindy vyneslo titul makléře měsíce. Obě děvčata položila bytelný základ k dalšímu rekordu, a to je nejvyšší obrat měsíce mezi pobočkami.

3. místo - Miloš Ceffer – Miloš v našem žebříčku reprezentuje pánské pokolení a opět dokázal, že umí a realitní byznys mu jde krásně k duhu.

Všem výše uvedeným ještě jednou srdečně gratulujeme !!

Zlata si tímto březnovým výkonem vysoutěžila první letenku na celofiremní dovolenou na Kubu v roce 2022, což je další překonaný rekord a inspirace pro nás ostatní.

Pojďme k obratu pobočky – eskadra ZOO Reality Chomutov si za svůj výkon vysloužila i titul pobočky měsíce a tímto děvčata nastavila laťku na mnoho měsíců dopředu, ať máme všichni co překonávat!

Co dodat, snad jen to, že březen 2021 se zapíše zlatým písmem do historie ZOO reality. Všechny tyto výkony jsou důkazem, že trpělivá, soustavná a poctivá práce se v realitách opravdu vyplácí. Nejsou to čísla z několika pár obchodů. Vždyť jen v březnu jsme pomohli k bydlení 132 klientům, což je opravdový kopec práce.

Ať se vám všem daří a užívejte pomalu probouzející se jaro. A snad již brzy při nějaké příležitosti se budeme těšit naviděnou.

Váš ZOO tým