MAKLÉŘ MĚSÍCE - VÁCLAV MUSIL


Stejně jako březnové počasí které bylo jak na houpačce, se v průběhu měsíce měnil žebříček nejlepších makléřů naší společnosti. A jak to nakonec dopadlo? Na prvních příčkách se objevili zkušení matadoři i jeden velmi perspektivní nováček. 

První místo vyhrál Václav Musil  a ukázal, že zvládá nejen řídit celou pobočku, ale i prodávat nemovitosti a tentokrát to vyšlo. Gratulujeme!

Druhé místo obsadil Stanislav Tomáš Štangl, který se svojí ženou vytvořili skvělý produktivní pár, a i když jsou v realitách relativně krátkou dobu, ukázali svou perspektivu a určitě se budou chtít umísťovat na podiu co nejčastěji.

Na třetí příčce se umístil Julius Farkaš, který se po měsíční odmlce vrací mezi nejlepší makléře a potvrzuje, že dlouhodobě patří mezi nejlepší makléře ze ZOO realit. 

Takže si to shrňme … na prvních dvou příčkách jsou borci z pobočky České Budějovice, třetí je vedoucí z Ústí nad Labem a nejlepší pobočkou v měsíci březnu se stává

…. Dycky pobočka Most!  která opět předvedla skvělý kolektivní výkon a nechala za sebou všechny ostatní pobočky.

Všem umístěným ještě jednou blahopřejeme a přejeme i nadále úspěšné měsíce.

S příchodem jara se realitní sezóna rozběhla naplno, zahrádky se v nabídkách dlouho neohřejí a domy opět odkryly všechny své poklady po zimě bohaté na sněhovou nadílku.


​​​​​​​

Ovládací prvek Obrázek