Makléř měsíce - Lenka Tlustá

Měsíc comebacků

Takto krátce lze hodnotit uplynulý měsíc z prostředí ZOO realit. Lenka Tlustá se vrátila na nejvyšší příčku a její výkon ji katapultoval na další firemní dovolenou, tentokrát do Londýna. Práce v realitách je krásná a dává smysl, zvlášť pokud se vám pravidelně vrací klienti. To je Lenky filosofie a dnes a denně nám ukazuje, že je to možné, ať pracujete v jakékoliv lokalitě. Dobrého makléře se vyplatí oslovit. Celá transakce je bezpečná, všichni účastníci jsou v klidu a o to jde především. 

 

Druhé místo v červnu uzmul Saša Dombrovskij, který se na pódiu v ZOO realitách objevuje vůbec poprvé. U i Saši klienti mohou očekávat bezproblémový servis a maximum informací při prodeji nemovitosti a my pevně veříme, že do konce roku tu bednu minimálně jednou zopakuje.

Další zkušený makléř je i na třetím místě, tentokrát z jihu Čech a je to Jenda Leština. Jenda zúročil své bohaté zkušenosti a po čase se dostal mezi tři nejlepší makléře.

Skvělá práce od všech výše uvedených. Uvidíme, co přinesou prázdninové měsíce.

Další comeback, tentokrát v soutěži o nejlepší pobočku, předvedla pobočka České Budějovice. Nejlepší pobočka loňského roku se stala nejlepším kolektivem letos poprvé a určitě neřekli poslední slovo.

Čeká nás doba dovolených a odpočinku. Přejeme vám krásné prázdniny, ať už vyrazíte kamkoliv, hlavně se v pořádku vraťte a naberte čerstvé síly.