Ne, ne, ne opravdu jsme nezapomněli a i prázdninách vám přinášíme výsledky z naší pravidelné soutěže o nejlepšího makléře ze ZOO reality. Nebudeme vás napínat, nic se nezměnilo, zlatou medaili za červen vyhrála opět nezastavitelná šelma z Chomutova - Zlata Spoustová. Červen byl další zastávkou v naší cestě za společnou firemní dovolenou Kubě, kam doufejme pojedeme na jaře příštího roku. Rýsuje se nám tu pěkně početná posádka, s extra silným jádrem z Chomutova.

1.místo - Zlata Spoustová- Zlata přepisuje rekordy, které asi nikdy nepůjdou překonat, nebo jen velmi těžce. Opět zasloužená nejvyšší příčka.

2. místo - Lenka Tlustá - Lenka se svým týmem drtí chomutovskou konkurenci a v klidu stíhá obchodovat i nemovitosti ze svého portfolia. Krásná práce , jako vždy.

3. místo - Soňa Kárová. - vedoucí pobočky Pardubice Soňa také přispěla pěkným výsledkem, a doplnila na pódiu holčičí sqadru. Tleskáme.

 Nejlepší pobočka Chomutov - nepřekvapivě. Letošní rok je to prostě jízda.

Jak dopadnou letní měsíce? Vezme si Zlata prázdniny? A pustí někdy někoho na první místo? Tak i tyhle novinky vám přinese opět za měsíc.

Užijte si léto, prázdniny a buďte zdrávi.

Váš ZOO tým