Školní rok je úspěšně za námi a my jsme tu opět s reportem nejlepších realitních makléřů ze ZOO realit. Asi každý z nás cítí, že realitní trh se mění, někde plíživě, někde až dramaticky. Události z posledních několika měsíců významně ovlivnily chování všech účastníků na trhu, což nakrásně dokumentuje i 15% nárůst inzerátů v posledním kvartálu na největším inzertním portálu v ČR.

Nemovitosti, které se dřív prodávali po telefonu či do několika dní, aukce pro více zájemců a témeř skokový růst cen je ta tam.

Nová doba přináší nové příležitosti. Je potřebovat se adaptovat. Má smysl držet cenu nemovitosti, i když je slabá poptávka nebo je lepší zlevnit? Nebo místo prodeje raději pronajmout?

Na tyto i mnoho dalších otázek vám rádi odpoví naši šikovní kolegové. Ti nejlepší z června jsou zde:

1. místo Zlata Spoustová - návrat na trůn, tak by se dal nazvat skvělý výkon Zlatky v uplynulém měsíci. Zlata potvrdila stoupající tendenci z posledního období a po bronzu a stříbru plynuje navazuje na příčku nejvyšší, gratulujeme !

2. místo Dana Trunečková - Danka úspěšně pokračuje ve stopách chomutovské pobočky a i když je v realitách, dá se říct, relativně krátce, už po několikáté se umístila mezi nejlepšími, tentokrát je to krásné druhé místo

3. místo Lenka Tlustá - jestli se můžete na některé věci spolehnout, tak je to produktivita práce Lenky. Letos zatím ani jednou nechyběla mezi nejlepšími makléři, to si zaslouží veliký potlesk

Suma sumárum … nejlepší pobočkou je opět Chomutov. Když věci děláte s radostí, nadšením a dobrým úmyslem, tak se výsledky dostaví … holky sklízí úspěšné plody své práce zas a znovu ..

Přejeme vám krásně prázdniny, ať vyrážíte na dovolenou do zahraničí či po naší krásné zemi. 

A nezapomeňte, nezáleží kam jedete, ale důležité je dorazit domů, ideálně odpočatí ..

Váš ZOO tým