Léto rozkoplo dveře dokořán a než nás sluníčko pořádně rozpálí do ruda, přinášíme vám výsledky naší pravidelné soutěže o makléře měsíce. Tentokrát došlo k výměně na příčce nejvyšší a kdo ví, třeba se právě teď koukáte na další realitní hvězdu z řad ZOO reality.

Realitní trh se stále rozkoukává po těch několika direktech, které za poslední rok schytal … úroky, energetická krize, postcovidová kocovina atd … Ale naši pravidelní čtenáři dobře vědí, že sázka na kvalitního realitního makléře je dobrá volba, která šetří čas a hlavně nervy.

Tady jsou nejlepší makléři za měsíc červen:

1. místo Ilona Rikl tohle jméno si zapamatujme, Ilona patří mezi špičkové makléře z Olomouckého kraje, často pomáhá přinést na trh nové projekty, které můžete mimo jiné vidět v její aktuální nabídce .. těšíme se na její famózní jízdu, kterou budeme bedlivě sledovat … gratulace ..

2. místo Michal Smítka - Michal má v současné době pěkně napilno, nejen že se věnuje realitnímu byznysu a když chce, tak jeho práce přináší opravdu výsledky, ale navíc má příjemnou povinnost novopečeného otce, s jeho partnerkou Majdou zvládají vše na jedničku .. blahopřejeme celé rodině!

3. místo Monika Jeřábkova - Monča už se nám plně etablovala mezi nejlepší makléře ZOO reality, sbírá jedno ocenění za druhým a po vyhrané letence na portugalskou Madeiru už pilně sbírá body do naší nové cestovatelské soutěže, která bude tentokrát do Jordánska ..

Pobočkou měsíce se stala opět … počkat .. co to … ano … opravdu … máme nového vítěze pobočky měsíce a tím se stává pobočka ZOO Reality - Realitní kancelář Olomouc další milník naší firmy je pokořen 🙂

Prázdninové měsíce patří statisticky mezi ty se slabší poptávkou, lidé řeší více dovolenou než cokoliv jiného. Se správným makléřem a správně nastavenou cenou ale prodáte kdykoliv ..

Přejeme všem krásné léto, spoustu nových, příjemných zážitků a za měsíc jsme zpět ..

Váš ZOO tým