Nejpodivnější školní rok za námi, prázdniny před námi …. a ještě než někteří z nás nahodí dovolenkový režim, dovolte nám představit nejlepší makléře realitní kanceláře ZOO REALITY za měsíc červen.

1. Lenka Tlustá – chtělo by se říct tradiční účastník boje o medailové pozice a měli byste pravdu. Lenka v červnu vyhrála a nám nezbývá než opět pogratulovat k opakovanému úspěchu, který pravidelně předvádí. Mix vřelého přístupu ke klientům, kvalitních realitních služeb a dobré nálady Lenky je ověřeným receptem k úspěchu.

2. Jakub Troup – Kuba se opět dostal na stupně vítězů a zužitkoval dlouhodobě dobrou práci ve své lokalitě, kde si svojí trpělivou aktivitou získal pevné postavení na místním realitním trhu. Přejeme, ať se podobné úspěchy opět brzy dostaví.

3. Ludmila Štenglová – veliká gratulace Lído!!! Opravdu skvělý výkon. Je vidět, že když se to sejde, tak to konečně klapne. Tvoje cesta není jednoduchá a jsme rádi, že nás dokážeš inspirovat svojí nezdolnou vůlí po úspěchu. Ať tě tahle vítězná vlna veze co nejdéle.

V součtu nejlepší výkon v červnu vyprodukovala pobočka České Budějovice, která si určitě letos bude chtít vzít titul nejlepší pobočky roku zpátky J

Děkujeme všem partnerům, obchodníkům a hlavně klientům za spolupráci, přejeme příjemně prožité letní měsíce a na začátku srpna se opět přihlásíme.

Váš tým ZOO