Letí to jako voda, polovina prázdnin je za námi, ale na některé věci se můžete spolehnout. Třeba jako na naše pravidelné vyhlášení nejlepších makléřů za uplynulý měsíc. Je objektivní pravdou, že poptávky se dramaticky propadly a počty nemovitostí v inzerci utěšeně stoupají. 
 
Přesto, aktivní makléři mají stále na pilno, pravidelně komunikují s klienty, nabírají nové nemovitosti do portfolia a obchodují. Hodně lidí čeká, co se stane na podzim, až se realitní trh po prázdninách rozběhne na plno.
 
Kdo jsou naši nejlepší?
 
1. místo Lenka Tlustá - poslední 3 roky je to u Lenky jedna velká realitní jízda, která však nepřišla jako blesk z čistého nebe. Za jejími výsledky je poctivá, kontinuální práce každý den. Každý den pomáhá svým klientům při hledání nového domova či prodeji jejich nemovitostí.
 
2. místo Václav Musil - náš matador z jižních Čech, Vašek je profík každým coulem, realitám opravdu rozumí a dokáže vyřešit i ty nejzapeklitější obchodní případy. Když je potřeba jít příkladem, tak do toho šlápne a hned je na pódiu.
 
3. místo Veronika Nedbálková - Verča jako zkušená makléřka a lektorka jede aktuálně především pořádný multi-tasking, stíhá kromě obchodování i péči o svou dcerku a každý den dokazuje, že lze skloubit práci i rodinu a do toho sbírat vavříny, gratulujeme.
 
Která pobočka pobočka byla v červenci nejlepší ? Lenka Tlustá, tedy, Lenka měla takovou produkci, se kterou by vyhrála sama pobočku měsíce, ale protože vede mimořádně úspěšný kolektiv v Chomutově, gratulace míří právě tam ..
 
Jak si užíváte léto? Náš gang letos vyrazil zase na vodu a příští rok nás čeká jubilejní, už 5. ročník. Zážitky s partou přátel, ty vám nikdo nevezme. Tak užívejte slunečné dny a když budete potřebovat provést realitní džunglí, jsme tu pro vás ..
 
ZOO tým