Duben. Ještě tam budem. Kde? Přeci na vlně z rekordního měsíce. Po vynikajícím obratu se často stává, že tempo trochu opadne. Ale to se nám naštěstí nestalo. Naše tempo je …. stále ve vysokých otáčkách. Máme za sebou další pěkný měsíc. Nezbývá než poděkovat všem, kdo přiložili ruku k dílu. Kdo znovu projevil svojí extra třídu, kdo se vrátil na výsluní a pro koho to bylo poprvé? Mrkněte.

1. místo - Zlata Spoustová - Není čas, ztrácet čas, po ultimátním výkonu z minulého měsíce Zlata plynule navázala dalším brutálním měsícem a pomalu si vybírá svého spolucestujícího na firemní dovolenou na Kubu, kam ZOO v roce 2022 vyrazí … kdo pojede s námi ?

2. místo - Láďa Lukáč - Vítej zpět na pódiu mezi nejlepšími, moc hezký výkon a držíme palce, aby se podařil v krátkém čase zopakovat

3. místo - Monika Jeřábková - Monika má za sebou ukázkovou cestu adaptace v novém prostředí a všichni věříme, včetně ní, že je to teprve začátek. Po několika měsících každodenní kvalitní práce přišel úspěch v podobě třetího místa. Monika je dalším důkazem, že to není o značce, ale o lidech, včetně těch, kterými se obklopíte a kteří vám pomáhají k úspěchu

A protože děvčata z Chomutova opět nikomu nedala mezi pobočkami “čuchnout”, staly se znovu pobočkou měsíce. Letos to bude pro nás ostatní v ZOO opravdu těžké, ale my máme rádi výzvy.

Jaro si letos dává trochu na čas. Asi nebudeme daleko od pravdy, když vyslovíme přání, abychom mohli vylézt z pod kamen a užívat si letošního sluníčkanaplno. Ceny nemovitostí v některých lokalitách stále hledají svůj strop a my vás opravdu rádi provedeme českou realitní džunglí ostatně jako každý měsíc.

Opatrujte se, udržte se ve zdraví .. a brzy se zas ozveme …

Váš ZOO tým