Aprílový měsíc je za námi a my si ho užili se vším všudy. Po návratu našich výletníků z Dominikánské republiky se naplno rozhořel boj o nejlepší makléře ze ZOO realit.
 
Realitní trh koncem loňského roku vyjel na pomyslný kopeček, teď jedeme po rovince a co nás čeká dál? Další kopec, bude mírný či strmý? Klidná procházka či pád? Asi uvidíme všechny scénáře, záleží jen na tom, v jaké lokalitě nemovitost vlastníte či sháníte. V těchto dobách platí víc než kdy jindy zlaté realitní pravidlo, že u kupní ceny je nejdůležitější lokalita, pak lokalita a pak zase lokalita.
 
Nejlépe se zorientujete tak, že kontaktujete naše zkušené makléře. A kdo že jsou ti naši nejlepší v dubnu?
 
Lenka Tlustá - Lenka má o práci postaráno na dlouhé měsíce dopředu a vždy vytáhne z rukávu nemovitosti, které se jí daří prodat. Jak by ne, když dělá svoji práci opravdu skvěle a zaslouženě opět bere první místo.
 
Irena Vysokomenská - máte-li opravdu odborný dotaz s realitní problematikou, Irča je ta pravá, která vám řekne, jak to je. Pracuje výhradně s referenčními kontakty a tentokrát se to pěkně sešlo na stříbrnou příčku.
 
Zlata Spoustová - Zlatka is back ! Duben je jen začátek a určitě má přichystané další bomby na další týdny. Máte se na co těšit, na zajímavé podpultové nabídky včetně …
 
Pobočkou měsíce dubna se stává ….. naši fanoušci se nemohou mýlit, když jim jako první na mysli přijde … Chomutov. Opět velká gratulace !
 
Sluníčko nás v květnu konečně vzalo na milost, realitní sezóna je v plném proudu, což jsou ideální podmínky na prodej či koupi nemovitosti. Naši průvodci po realitní džungli si vás rádi vezmou pod svá křídla.
 
Přejeme vám úspěšný májový měsíc
Váš ZOO tým