Vítáme vás zpět při našem pravidelném vyhodnocení soutěže o nejlepšího makléře realitní kanceláře ZOO reality. Nechceme to zakřiknout, ale pomalu sledujeme lehké oživení realitního trhu.

V situaci, kdy se ceny nemovitostí začínají snižovat, může trh hledat své dno. To znamená, že ceny mohou klesat, dokud se nedosáhne rovnováhy mezi nabídkou a poptávkou. V některých případech může trvat nějaký čas, než se trh ustálí a ceny se stabilizují. Tam se pomalu přibližujeme.

Je však třeba si uvědomit, že situace na realitním trhu je ovlivněna mnoha faktory, jako je ekonomická situace, úrokové sazby, poptávka a nabídka nemovitostí, demografické změny apod. Každý trh je specifický a vývoj cen nemovitostí se může lišit v závislosti na místě a čase.

K tomu je dobré mít po ruce kvalitního realitního makléře. Naši nejlepší jsou zde.

1. místo Monika Jeřábková - Monča prožívá skvělé období, korunové prvním místem mezi našimi makléři. Monika se nejen aktivně angažuje při vyhledávání vhodných nemovitostí pro klienty, ale také je schopná poskytnout jim komplexní informace a rady ohledně investic.

2. místo Olga Málková - Olga je známá svou energií a nasazením při plnění požadavků klientů. Díky jejím zkušenostem dokáže rychle najít vhodné kupce pro nemovitosti a vyřešit komplikované události během celého procesu převodu nemovitosti. Gratulujeme.

3. místo Miloš Ceffer - Miloš se dlouhodobě vynikajícím způsobem věnuje shromažďování a prezentaci informací o nemovitostech ve svém portfoliu. Jeho důkladnost a schopnost přesně pochopit potřeby klientů mu umožňují přinášet optimální výsledky, které mu tentokrát přinesly krásně třetí místo.

Pobočkou měsíce se v dubnu stal kolektiv z pobočky Chomutov.

Chtě, nechtě. Vzhledem k tomu, že nemovitosti stále patří mezi atraktivní investiční nástroje, jsme přesvědčeni, že realitní trh se dříve či později rozjede na plné obrátky. Jsme připraveni, ostatně jako vždy, pomoci našim klientům využít příležitostí, které se v oblasti nemovitostí nabízejí.

Váš ZOO tým