Duben je za námi, a kromě vysokých teplot a zároveň prudkého ochlazení v jenom týdnu, nám v ZOO realitách přinesl opět spoustu práce a vyřizování realitních služeb pro naše milé klienty.

Celý trh vždy na jaře dostane nový impuls v podobě zvýšené poptávky po rekreačních nemovitostech a stejně tomu je i letos, kdy už máme v rezervacích první chaty i zahrádky.

Náš realitní tým pracuje na plné obrátky a mezi tři nejlepší se dostali následující osobnosti:

1. místo Lenka Tlustá - realitní makléř - jestli se na něco můžete v realitách spolehnout, tak jsou to služby od Lenky. Konstantně skvělé výsledky, které její klienti prostě milují a tak má Lenka neustále plné ruce práce. Gratulujeme k prvnímu místu a ať se daří i nadále.

2. místo Aleš Šindelář- Aleš je realitní profík, který spojil své jméno se značkou ZOO reality teprve nedávno, ale zdá se, se mu jde naše prostředí velmi k duhu. Začal výborně a nezbývá než mu držet palce a podporovat ho v jeho rozjeté práci.

3. místo - Tomáš Pavlát - na třetím místě se umístil nováček v našich řadách a vlastně i v realitách, který se donedávna věnoval především finančnímu poradenství. Tomáše pak napadlo spojit finance a reality a my máme velkou radost, že si vybral naši společnost jako zázemí pro své realitní podnikání. První velký úspěch a věříme, že ne poslední ..

Co se tak často nemění, je titul pobočky měsíce, který i v dubnu putuje do Chomutova, jenž dlouhodobě dominuje nejen u nás, ale i na místním realitním trhu.

Až do začátku velkých prázdnin očekáváme zvýšenou poptávku ve všech segmentech realitního trhu. Tomu napomáhá hlavně optimistický ekonomický výhled, postupné snižování úrokových sazeb, relativní stabilita cen energetického trhu a hlavně velká oblíbenost české populace investování jak se říká “do cihel”, což je přezdívka investičních nemovitostí.

Takže pokud něco prodáváte, nezapomeňte si vybrat správného průvodce po české realitní džungli.

Přejeme pěkný zbytek jara,

Vás ZOO tým