Makléř měsíce - Duben


Tak je to tu zase.

S novým měsícem přinášíme tradičně výsledky soutěže o nejlepšího makléře a pobočku v Realitní kancelář ZOO Reality. A tentokrát představíme úplně nového výherce . Musím říct, že tentokrát to byl pořádný boj a rozhodovalo se až do poslední chvíle. Celý měsíc nebylo zcela jasné, zda to bude jedna z našich stálic nebo někdo, kdo ještě nikdy nevyhrál.

Ale pojďme se ještě v krátkosti poohlédnout za posledními týdny. Protože si myslíme, že je za čím se ohlížet, upletli jsme si obrovský bič v podobě kvartální soutěže pro ty nejlepší z makleřů. A právě teď je deseti-členná skupina makléřů na prvním ZOOtripu v Římě a užívají si zasloužené dovolené.

Hodně v poslední době mluvíme o tom, že chceme být mladou a moderní firmou, která sází na promyšlený obchodní a marketingový model, no a aby jsme nezůstávali pozadu tak jsme se zaměřili na několik nových projektů. Nově jsme do našeho portfolia služeb pro klienty a prezentace nemovitosti začali využívat 3D scany nemovitostí pomocí služby Matterport.
na to jak to vypadá se můžete podívat: http://ow.ly/d92H50u3SZH

…a jak jsem se trochu rozepsal, tak se pojďme podívat na to, kdo vlastně byl na prvních třech místech v soutěži o nejlepšího makléře ZOO Reality.

Úplně poprvé ????v historii této firmy na pozici nejlepšího makléře dosáhl jeden z našich partnerů Michal Blažek z nově vzniklé pobočky na Praze 2

Následován makléřkou, pro kterou byla cesta na vrchol relativně trnitá a o to větší z toho máme radost. Lída Štenglová z pobočky České Budějovice

A na 3. místě se usadila naše stálice a účastnice ZOOtripu do Řima - Zlata Spoustová z Chomutovské pobočky

A jak jsme na tom mezi pobočkami? Na prvním místě v prvních 3 měsících tohoto roku byla vždy obrovská týmová snaha pobočky Most a i tentokrát to vypadalo, že opětovně obsadí první příčku. Nicméně je z pomyslného trůnu na poslední chvíli sesadila pobočka ……. Praha 2

Všem výhercům moc gratulujeme a připomínáme, že i v 2. kvartálu máme připravený další ZOOtrip. Začínáme úplně od začátku a tak výlet do Londýna může vyhrát každý z vás.