Léto je v plném proudu, člověk raději než koupi a prodej nemovitosti řeší, kam složit hlavu k vodě a i když počasí je jako na vodě, naši makléři nezahálejí. Právě letní měsíce nabízejí zajímavé možnosti. Snížená poptávka dává prostor pro vyjednávání na obou stranách, hůře se domlouvají prohlídky, přece jen většina lidí si čerpá dovolenou. Co se domluví o prázdninách, už s počátkem školy nemusí být aktuální.

V televizi i novinách nás krmí očekávanými trendy v realitách, nad kterými se člověk může často pousmát. Nejlepší orientaci na realitním trhu vám zajistí zkušení realitní makléři, a ti nejlepší v červenci u nás byli:

1. místo Marketa Šimečková Markéta se realitám nevěnuje tak dlouho, i když, co je to dlouho. Když máte chuť a elán do práce, k ruce zkušeného mentora, matadora na realitním trhu, tak se výsledky jistojistě dostaví. No a Markéta si poprvé v historii odnáší titul pro nejlepšího makléře ZOO realit, veliká gratulace !!

2. místo Václav Musil - když zmiňujeme matadora a pravého průvodce po realitní džungli, je to právě Vašek, na kterého tohle rčení pasuje. Spolu s Markétou vytvořili velmi šikovný a funkční tým, který si trpělivými krůčky postupně buduje stabilní pozici ve své lokalitě a na piedestalu nejlepších makléřů v naší společnosti

3. místo Ilona Rikl - potvrzený trend z minulého měsíce a další “medaile” do sbírky Ilony. Teď už chybí jen ta stříbrná a letmý pohled do rozpracovaných obchodů nám napovídá, že nebudeme čekat dlouho. Zlatá, stříbrná či jakákoliv pozice, nejdůležitější je pocit z dobře vykonané práce a to může Ilonu těšit nejvíce

Po překvapení z minulého měsíce dochází po měsíci znovu ke střídání pobočky měsíce - tentokrát se jedná o ZOO Reality - realitní kancelář České Budějovice . Tým plný zkušených obchodníků za to umí vzít a budeme v očekávání, jestli nám ještě do konce roku párkrát předvedou, co opravdu umí.

Takže hurá zpátky k veslům, protože již brzy začíná ta pravá realitní sezóna. Je z čeho vybírat a to jak mezi nabízenými nemovitostmi, tak i mezi službami jednotlivých makléřů a realitních kanceláří.

My pevně věříme, že pokud se obrátíte na někoho z našich ze ZOO reality, tak se určitě nezklamete.

Pěkný zbytek prázdnin,

Váš ZOO tým