Letos si jaro dalo opravdu na čas. Ale i v neobvykle studeném květnu se kola  realitního zprostředkování točí dál a proto vám můžeme přinést čerstvé novinky z naší pravidelné soutěže. ZOO reality mají za sebou další pěkný měsíc, ve kterém jsme pomohli desítkám klientů k novému bydlení, ale i k zajímavé investici. Realitní trh je neskutečně rozjetý a pokud zvažujete prodej své nemovitosti, neváhejte se obrátit na naše zkušené makléře. Uděláme maximum k vaší spokojenosti.

1. místo - Zlata Spoustová - Nezastavujem! Ale zpoždění nemáme! Zlata pokračuje na vítězné vlně z letošního roku a přidala další korálek na cestě k celkovému vítězství v naší soutěži. Druhá letenka na Kubu už je skoro v kapse, ale Zlata má v hledáčku ještě i třetí … tak vzhůru do toho

2. místo - Michal Smítka - Michal když chce, tak válcuje. A tohle umístění je stále jen začátek. Protože reálná ambice je také aspirace na celkové vítězství za celý rok. Takže zůstaňte naladěni na svých přijímačích, protože Michal se tu v budoucnu určitě ještě objeví

3. místo - Monika Jeřábková - minule jsme o Monice psali, jak skvěle zvládla adaptaci v novém prostředí a zařadila se mezi makléřkou špičku v ZOO reality. A to také potvrdila hned druhý měsíc po sobě. Páni, to jsou výsledky. Gratulujeme!

Podtrženo, sečteno, zatím je v tomto roce pravidlem, že pobočku měsíce opět vyhrál tým makléřek z Chomutova, který patří ve svém regionu mezi nejlepší pobočky napříč realitním trhem. Prostě když potřebujete na Chomutovsku něco prodat, pronajmout nebo koupit, volejte rovnou na pobočku ZOO reality Chomutov.

Ještě než k nám docválají prázdniny a realitní trh se “teoreticky” trochu ochladí, protože v létě raději řešíme jiné radosti, znovu zvažte umístění vaší nemovitosti k prodeji již nyní, je na to vhodná doba.

Užijte si krásné slunečné dny a za měsíc jsme tu zas.

Váš ZOO tým