V minulém hodnocení TOP 3 jsme avizovali drobné oživení realitního trhu a na tuto informaci naše společnost ZOO reality plynule navázala rekordním měsícem roku 2023. Situace na trhu je poměrně stabilní, ve vysoce konkurenčních segmentech jako jsou malé a střední byty musí jít prodávající poptávkám naproti, aby se nakonec střetli na reálné tržní ceně. Ale stále existují nemovitosti, které si svoji cenu drží a sleva vůbec není na místě. Které to jsou?

 

Na to se zeptejte mimo jiné našich nejlepších makléřů:

 

1. místo Zlata Spoustová - tento měsíc nám ve firmě finišovala soutěž o výlet do portugalské Madeiry a nebyla by to Zlata, kdyby nechtěla vyhrát ne jeden poukaz, ale rovnou dva. Situace byla v jednu chvilku kritická a možná to vypadalo, že nestihnou všechny zakázky doplout až do uzávěrky. Zlata napnula všechny své roky budované obchodní dovednosti, málem zavařila telefon, ale dílo se povedlo a je to tam!! Obrovská gratulace

 

2. místo Lenka Tlustá - nejlepší makléřka posledních dvou let nemusí nikomu nic dokazovat. Lenka si jede svoji ligu, díky svému přístupu k práci se jí klienti stále vrací a přibývají noví, hlavně na základě pozitivních referencí a tak tomu určitě bude i do budoucna ..

 

3. místo Veronika Nedbálková - Verča měla náskok ze začátku roku, takže myšlenka na druhou letenku do Madeiry byla zcela na místě. Když sedíte v kanceláři v kolektivu úspěšných obchodníků, kteří se navzájem dennodenně motivují tak i tady vše dobře dopadlo, resp. klaplo na jedničku.

 

Holky z Chomutova nám zase jednou ukázali, že nic není nemožné, v jakékoliv době. Ať jde trh nahoru či dolů, prací realitního makléře je odvést kvalitní servis a poradenství klientům. To se pobočce Chomutov dlouhodobě daří, a proto jsou znovu nejlepší, tentokrát s milionovým měsíčním obratem.

 

Čeká nás poslední školní měsíc, kdy realitní trh běží na plné obrátky, než trochu ochladne se začátkem prázdnin. Máte jednu z posledních šancí umístit na trh “sezonní” nemovitosti.

 

Cokoliv budete skrz nemovitosti potřebovat, neváháte se na nás v klidu obrátit. Protože makléři ze ZOO realit dobře vědí, jak vás provést realitní džunglí.

 

Váš ZOO tým