Květen patří v realitách mezi velmi produktivní měsíce a ne jinak tomu bylo i u nás v ZOO reality. Trh se pomalu oklepává z nepříznivých událostí posledních dvou let a možná právě nyní přichází jedna z posledních příležitostí koupit nemovitost za zajímavé peníze, než půjdou ceny opět nahoru. Samozřejmě jak kde. Velmi záleží na lokalitě, to je v realitách pravidlo č. 1. Ocenit dobrou lokalitu může být občas pořádná záhada a právě proto jsou tu naši makléři, aby vám pomohli. Neváhejte se na ně obrátit.

Ti nejlepší v květnu byli:

1. místo - Aleš Šindelář - Aleš spojil své jméno se značkou ZOO reality teprve nedávno, ale naše spolupráce mu jde pořádně k duhu. Zkušený obchodník už se na pódiu objevil i v minulosti, v květnu je to příčka nejvyšší a další kus produkce odvalený směrem k firemní dovolené na Jamajce.

2. místo - Jiří Tschiharsch - Jirka se naplno pustil do realit před několika měsíci, ale díky svému přístupu ke klientům, pečlivé prezentaci i komunikaci, začíná sklízet své plody úspěchu v pravidelných dávkách. Krásné druhé místo, gratulace.

3. místo - Zlata Spoustová - bronz bere naše stálice z Chomutova Zlata, která prodává nemovitosti díky svému obchodnímu talentu často na párování nabídky a poptávky, tudíž se její nemovitosti ani často nedostanou do veřejné inzerce. Proto doporučujeme sledovat Facebook Zlatky, nebo jí občas jen tak zavolat, jestli nemá něco “pod pultem” 🙂

I když je pořadí našich nejlepších realitních makléřů v poslední době velmi pestré, tipovat na pobočku měsíce někoho jiného než kolektiv z Chomutova, asi se netrefíte. Zase to dokázali a jsou i v květnu nejlepší.

Počasí je poslední dobou akorát, realitní trh žije, poptávky chodí, stačí si jen vybrat. Správnou nemovitost, nebo ještě lépe správného makléře, který vám ušetří spoustu nervů i času. Spoluprací s ověřenými průvodci po realitní džungli ze ZOO reality nešlápnete vedle.

Úspěšný červen přeje váš ZOO tým