MAKLÉŘ MĚSÍCE - JULIUS FARKAŠ

 

První vedra máme úspěšně za sebou a u nás bylo v květnu také pořádné horko. Litý boj do konce, ale jen o druhé místo, protože to první suverénně uzmul náš partner z Ústí nad Labem - Julius Farkaš . Jula se stává přeborníkem na prodej horských domů, v květnu prodal další krásnou roubenku a tento obchod se stal základem jeho vítěztví v minulém měsíci. 

2. místo - Michal Blažek
3. místo - Zlata Spoustová

Michal v dubnu kopnul do kočáru a nezastavuje. S náskokem vede v naší kvartální soutěži o ZOOtrip do Londýna. Pozadu není ani Zlatka, která i přesto, že strávila skoro polovinu měsíce na zasloužených dovolených, obsadila pěkný třetí flek a určitě se chce do Londýna podívat taky. 

První desítka v boji o Londýn je vyrovnaná a pořadí se přelévá prakticky každou uzávěrkou. 

Nejlepší pobočka v květnu? Dycky Most! To se neomrzí. Skvělá týmová práce celé pobočky ZOO Reality - Realitní kancelář Most.

Poslední předprázdninový měsíc je ideální na řešení nového bydlení, zvlášť pokud kupujete na úvěr, protože přes léto spousta lidí čerpá dovolenou, což může celý obchod značně protáhnout. Na druhou stranu díky slabší poptávce lze pořídit zajímavé nemovitosti možná i za lepší cenu, než za kolik je seženete na podzim. 

Přejeme vám úspěšný červen, užívejte krásné počasí ☀️⛅️☀️ a ať vám vyjde vysvědčení, to dětské nebo i to vaše, kdyby jste se měli sami zhodnotit 

Ať se vám daří !

#nejlepsimakleri #zooreality #myjsmezoo #Zootrip #Londýn#finišujeme