Vítáme vás v novém roce u vyhodnocení naší pravidelné soutěže o nejlepšího makléře měsíce. Tentokrát má po delší odmlce na pódiu převahu mužské pokolení a jedna pravidelná stálice. Už tušíte o koho se jedná? Leden je období, kdy se realitní obchod začíná rozbíhat a pomalu nabírat obrátky. Objektivně se na trhu snížil počet nabídek a poptávka po nemovitostech stále nepolevuje, což po krátké stagnaci opět zvyšuje ceny. Máte-li na prodej zajímavou nemovitost, o kupce určitě nebudete mít nouzi. Pojďme na pořadí.

1. místo - Jakub Troup - Kuba se po delší pauze vrátil mezi nejlepší a to rovnou na příčku nejvyšší. Svým výkonem položil solidní základ do celoročního žebříčku a soutěže o firemní dovolenou, cílovou destinaci představíme již brzy

2. místo - Marek Maturkanič - Mára zařadil na konci loňského roku turbo a hned v lednu sklízí zaseté plody své práce a to určitě není konec, protože už hlásí další obchody na cestě, jen tak dál.

3. místo - Lenka Tlustá - Lenka pokračuje ve své skvělé práci a plynule navázala na veleúspěšný loňský rok. Tak kdo si tipne, kolikrát bude Lenka letos mezi nejlepšími třemi?

Sečteno a podtrženo, nejlepší pobočkou za měsíc leden se stala pobočka Chomutov. Dobrá práce týme, gratulujeme.

Čeká nás nejkratší měsíc v roce, s pořádnou sněhovou nadílkou, která tu už roky nebyla. Tak si vychutnejte ladovskou zimu co to jen půjde a za měsíc jsme s novinkami zpět.