Jak na nový rok, tak po celý rok. I když toto rčení je obecně používané pouze pro první den nového roku, naše lednová TOP 3 si položila solidní základy k naší nové soutěži, kterou je tentokrát ZOO trip do Thajska. Nejde o žádné nováčky, právě naopak, úspěšní makléři loňského roku vrší další úspěchy i letos. Komu tedy první měsíc přivál místo na stupních vítězů?

1. Lenka Tlustá - Lenka nenechává nikoho na pochybách, že vítězství v loňském roce plynule přejde i do roku 2022. Když vás práce opravdu baví, máte rádi své klienty a ti naopak zase vás, tak se práce stane zábavou a životním stylem, jak nám Lenka dlouhodobě ukazuje.

2. Monika Jeřábková - loni velmi úspěšná hlavně druhá půlka roku, letos bomby rovnou v lednu. Monika se zařadila mezi stálice v našem žebříčku a my se můžeme pouze těšit, jakou jízdu nám letos předvede.

3. Miloš Ceffer - další zkušený matador, tentokrát na bronzové příčce. Miloš se také úspěšně adaptoval mezi nejlepší makléře ZOO reality a mohl by letos být solidní konkurencí pro dívčí dlouholetou nadvládu.

Pobočkou měsíce ledna se stal Chomutov. Holky děláme si u vás první čárku a jsme v očekávání, kolik rekordů letos zlomíte.

Realitní trh po krátkém zimním spánku z období Vánoc jede znovu na plné obrátky. Ještě než přijdou na řadu omezení ČNB se poptávající snaží využít poslední týdny k nákupu nemovitostí, jak na bydlení či investici. I přes prudký růst úrokových sazeb jsou reality velkou jistotou na poli investic, které rozumí každý. Proto i v první půlce roku očekáváme mírný růst cen nemovitostí a je velkou otázkou, co se stane kolem prázdnin a hlavně na podzim letošního roku.

Přejeme všem úspěšné dny a za měsíc jsme tu zpět ..

Váš ZOO tým