Nový rok. Nová příležitost. Pro někoho možná nový začátek. Tedy aspoň pro naší pravidelnou soutěž o nejlepšího makléře měsíce. Celkem přívětivá zima probudila realitní trh ze zimního spánku dříve, než to bývá obvyklé, a i u nás cítíme zvýšený zájem o prohlídky v portfoliích našich makléřů. Poptávky chodí. Doba se samozřejmě změnila.

 

A tak v kategoriích, kde je největší konkurence na straně nabídky, menší a středně velké byty, zaznamenáváme propad realizovaných kupních cen. Kvalitní makléř vám vždy poradí, jak si aktuální realitní trh stojí ve vaší lokalitě, a dokáže připravit správnou prodejní strategii.

 

Naši nejlepší v lednu:

 

1. Veronika Nedbálková - Verča se na pevno zařadila mezi stálice nejproduktivnějších makléřů, dělá svou práci opravdu dobře a toho si její klienti náležitě považují. Letos snový start a první příčka, její historicky první vítězství v naší soutěži!

2. Irena Vysokomenská - Irča si drží svůj vysoký standard a velký přehled v české realitní džungli. Jestliže potřebujete s čímkoliv poradit, určitě se na ní obraťte, nebudete litovat. Krásné druhé místo.

3. Petr Janda - probuzený drak z jižních Čech, který má letos našlápnuto k pořádné jízdě. Leden je teprve začátek a Petr se svými zkušenostmi bude určitě oporou pro všechny své klienty, kteří se na něj s důvěrou obrací.

Pobočkou měsíce se stal ZOO Reality - Realitní kancelář Chomutov , gratulujeme.

Rok 2023 bude určitě pokračovat turbulentními událostmi započatými v loňském roce. Pokračující energetická krize, neutuchající inflace, vysoké úrokové sazby, to vše má obrovský vliv na ceny nemovitostí. Prodávající se znovu budou muset adaptovat na nové podmínky. S odborníky za zády to je však vždy o něco snazší. U nás v ZOO realitách vám vždy rádi pomůžeme.

Mějte skvělý měsíc, konec zimy i celý rok 2023,

Váš ZOO tým