Předposlední měsíc tohoto prazvláštního roku. Tak co, pořád to dáváte? Člověka už aktuální stav asi opravdu unavuje, ale co můžeme dělat jiného, než to ještě chvilku skousnout. Do práce, nakoupit a domů? Snažíme se minimalizovat sociální kontakty, chodíme na prohlídky v rouškách, zavádíme do praxe nové technologie a pracujeme, jak to jenom jde. Žebříček nejlepších makléřů ze ZOO reality vypadá následovně:

1.místo - Zdeněk Štěrbák - O Zdeňkovi se ví, že velmi rád a krásně fotí a při prodeji nádherné zemědělské usedlosti se mohl opravdu vyřádit. Krásná práce!

2.místo - Irena Vysokomenská - Irča zažívá povedený rok a letos už poněkolikáté stojí na bedně mezi nejlepšími, dlouhodobá kvalitní práce a byznys postavený na referencích se prostě vyplácí

3.místo - Danka Hrubá Trunečková a Ladislav Korejtko - po delší době dělené umístění, tentokrát třetí příčka. Danka se učí od nejlepších z chomutovské pobočky a zaslouženě sklízí poctivě nasázenou travičku z minulých měsíců, Láďa si přichystal další úspěšný útok na pódium a je třeba s ním stále počítat.

Pobočkou měsíce se opět stalo komando z pobočky Chomutov a významně se přihlásilo o trofej pro nejlepší pobočku roku 2020. Dotáhnou to holky až do konce? To se dozvíme už po prosincové uzávěrce.

Pomalu ukrajujeme poslední dny roku, který byl pro mnoho z nás velmi náročný. Přejeme vám, abyste našli vnitřní sílu a překonali všechny překážky, které před vámi stojí a využili čas adventu na setkání s vaší rodinou, přáteli a kamarády.

A zas brzy na viděnou ..