S příchodem chladnějšího počasí se klasické podmínky realitního trhu mění trochu v bojové, např. když musíte odhrabat příjezdovou cestu k domu, který nabízíte, či když se brodíte v bahně toho krásného pozemku na horách. Ale nás při naší práci nic nezastaví, a proto tu jsou výsledky nejlepších makléřů z úspěšného listopadového měsíce.

Co by jindy pohodlně stačilo na prvního fleka, tentokrát znamenalo alespoň pódium. Není se co divit, gradují nám celoroční soutěže a aktuálně zuří bitva o nejlepšího makléře za rok 2021, těsné výsledky o první až třetí místo nechávají prostor zamakat ještě v prosinci.

1.místo - Michal Smítka - Michal nám sliboval pořádný kolotoč a už je to tady, dobíhají mu dlouhodobé obchody, díky kterým sklízí zasloužené ovoce .. sice to v součtu bylo jen o prsa korejské vytrvalkyně, ale zaslouženě místo nejvyšší !

2. místo - Lenka Tlustá- jestli někdo zažívá opravdu úspěšně-pracovní rok, pak je to Lenka. Jsou to výsledky její dlouhodobé kvalitní práce, letos patří opět mezi nejlepší makléře, do toho postavila v Chomutově skvělý tým, který bude těžké v jakékoliv soutěži porazit 

3.místo - Jakub Troup - Kubova renesance level 2021 pokračuje, stal se tahounem družstva z jižních Čech, bojuje pravidelně o příčky nejvyšší a nezbývá než popřát, ať se daří i nadále, směrem ke konci roku, ale i k dalším letům ..

V letadle na Kubu už bude celkem hlučná partička ze ZOO gangu, což je skvělá zpráva … nedávno se nám vrátila posádka z Mexika a i příští rok budeme hrát o firemní dovolenou. Chcete jet s námi? Staňte se naším makléřem, přidejte ruku k dílu a příští rok fičíme spolu …

Nejlepším kolektivem byla opět dívčí parta z Chomutova, kam míří velký  potlesk …

Zbývá několik málo týdnů do konce tohoto zvláštního roku, který s sebou někomu přinesl těžké chvíle, ale jinému zase radost a mimořádné zážitky. Sluší se popřát vše dobré, naše soutěže stále běží, někteří to mají k letence opravdu kousek, tak snad to vyjde.

Mějte krásný prosinec, přejeme vše nejlepší v adventním🌲 čase a za měsíc jsme tu zas ..

Váš ZOO tým