Spadané listopadové listí letos celkem rychle přikryl sníh a mráz a tak trochu příznačně ilustroval aktuální stav na realitním trhu. Přimrznuto. Někdo čeká na pohyb úrokových sazeb směrem dolů, jiný na zlevnění stavebního materiálu a další slevu z inzerované nemovitosti.

Je to tak, poslední rok jsou trendy v jednotlivých lokalitách zcela evidentní. A právě zkušený lokální makléř, který dokonale zná svůj rajón, je ta správná volba při prodeji, pronájmu či koupi nemovitosti.

Ceny se liší město od města, možná ještě lépe ulici od ulice.

V našem žebříčku došlo na staré pořádky a jedno překvapení.

1. místo - Lenka Tlustá - Lenku nemusíme nikomu představovat. Psali jsme snad stokrát o jejím perfektním přístupu ke klientům a práci realitního makléře jako takové. Lenka ani v dnešní době neví kam dřív skočit, láká na 100% a vrátila se na příčku nejvyšší

2. místo - Tereza Sejkorová Velké překvapení máme na druhé příčce. No i když překvapení. Tereza je velmi šikovná makléřka z východních Čech a máme velkou radost z jejího listopadového výkonu, velká gratulace

3. místo - Václav Musil - Vašek měl skvělý říjen, ale spíš bychom měli říct skvělý podzim. Další umístnění mezi nejlepšími a uvidíme, co nám předvede v prosinci.

I kdy Tereza a Vašek patří pod stejnou pobočku, nejlepší kolektiv tohoto měsíců je opět z Chomutova, kde vládne dnes už nejen holčičí gang.

Koncem října nám v ZOO reality skončila druhá cestovatelská soutěž v tomto roce a od prvního listopadového dne soutěžíme opět celoročně, tentokrát o zájezd do Karibiku. Kdo má chuť s námi soutěžit, může se co nejdříve přidat. Dvě letenky nejsou u nás nic výjimečného, stačí se věnovat na plno klientům a úspěchy se dostaví.

Nás čeká v nejbližší době vánoční večírek, kde představíme konkrétní destinaci. Tak zůstaňte připojeni.

Jinak přejeme všem klidné prožití Vánočních svátků a úspěšný vstup do Nového roku.

Za měsíc na viděnou … váš ZOO tým