I když už ukrajujeme první dny z nového roku, zbyl nám tu jeden restík ještě z toho loňského. A to vyhlášení nejlepších makléřů ZOO reality za měsíc prosinec. O posledním měsíci v roce se říká, že patří statisticky mezi nejslabší měsíce, protože většina z nás řeší jiné radosti a starosti než prodej/koupi bytu. Ale kola realitního obchodu se točí dál a můžete si tipnout, kdo naši soutěž tentokrát vyhrál. Pokud nás sledujete pravidelně, troufneme si tipnout, že jste první místo trefili skoro na 100% :o)

1.místo - Lenka Tlustá - Lenka završila loňský rok triumfálně, kdy suverénně obsadila první místo. Stejně jako v průběhu roku, Lenka dennodenně dokazuje, že když vás práce realitního makléře baví, děláte ji dobře a máte rádi své klienty, tak vás úspěch nemůže minout

2. místo - Olga Málková  - Olga jako zkušená makléřka ráda dotahuje věci precizně až do konce. A tak se jí to krásně sešlo na konec roku. Nezbývá než doufat, že ji na stupínku pro nejlepší uvidíme častěji.

3. místo - Petr Hejda - A na třetím místě naší soutěže máme “nováčka” z pobočky České Budějovice. Nováčka samozřejmě ve smyslu umístění na pódiu, protože i Petr patří mezi zkušené makléře, kterému obchodně sednul konec roku.

V soutěži poboček se tentokrát na prvním místě umístila pobočka Chomutov. Co to přineslo ve finálním zúčtování v soutěži o nejlepší pobočku roku vám prozradíme již brzy.

Nový rok je tu, nové výzvy před námi. Jsme tu s kolegy stále pro vás, naše klienty. Letos bude pokračovat přechod k digitalizaci našich služeb, to vše ke zpříjemnění komfortu pro klienta.

Ale nezapomínáme na to nejdůležitější. Naší lidskost a touhu, odvést co nejlepší práci pro naše klienty.

Děkujeme vám za důvěru a do nového roku 2021 přejeme jen to nejlepší ..

Váš tým ZOO