Poslední měsíc minulého roku patřil zkušeným makléřům a jednomu skvělému výkonu dalšího nováčka v řadách ZOO reality. Prosinec patří statisticky mezi nejslabší obchodní měsíce, lidé řeší jiné záležitosti než realitní obchod, banky v půlce měsíce utlumují svůj provoz a odkládají věci na nový rok, pokud nedohání nastavené tabulky. Tj. dostupnost úvěrového financování je těžší než obvykle.

Samozřejmě nemovitosti se prodávají neustále, ale pravděpodobněji se dotahují obchody z předchozích měsíců a až s podepsanou realitní smlouvou se dávají do uzávěrek. Jak to tedy dopadlo:

1. místo Lenka Tlustá - nejlepší produkci za loňský rok si Lenka schovala na prosinec, neustále dokazuje, že patří mezi tahouny našeho týmu a tentokrát s velkým náskokem opět ovládla náš žebříček

2. místo Petr Mattasch - Petr je zatím stále na začátku své realitní kariéry, ale to neznamená, že nemůže být super úspěšný. Po boku kolegyň z Chomutova čerpá obchodní inspiraci a díky své píli a pracovitosti ihned bere druhé místo, což je skvělý výkon, gratulujeme !!

3. místo Petr Janda - Petr patří mezi naše další stálice ze ZOO realit, když zapne a sejde se mu to, tak to zpravidla bývá umístění mezi nejlepšími třemi

Soutěž mezi pobočkami vyhrál kolektiv z ZOO Reality - Realitní kancelář Chomutov, který se letos postaral i o krásný vánoční večírek. Děkujeme.

Letos nás čeká další zajímavý rok, kdy i mezi makléři ze ZOO realit vyrůstají noví šikovní obchodníci, kteří se budou brzy objevovat mezi nejlepšími.

Nezbývá než jim, ale i všem ostatním popřát vše nejlepší do nového, snad klidného roku 2024.

Váš ZOO tým