Dobrý den všem,

Přes Vánoce a Silvestr se nám rok 2019 přehoupl do nového roku a je naší milou povinností vyhlásit výsledky naší soutěže o nejlepšího makléře tentokráte za prosinec roku 2019.

V posledním měsíci loňského roku jsme zaznamenali obrovskou změnu a poprvé v roce 2019 se na pomyslné bedně neumístil nikdo z Ústeckého kraje, který vládl poháru v posledních několika měsících.

A kdo byli ti nejúspěšnější v prosinci?

Na prvním místě se umístil Michal Smítka alias bezedný Frank z pobočky Praha 2, který svým výkonem posledních měsíců nedal nikomu šanci.

2. místo obsadil Jindřich Koudela z pobočky Olomouc, jenž sklidil smetanu za několik měsíců vytrvalé a usilovné práce na obchodech, které nebyly ani trochu jisté

3. místo Jakub Troup, který se v posledním měsíci v roce parádně vzchopil a čtyřmi rezervacemi se úspěšně zapsal na poslední místo na pomyslných stupních vítězů.

A jak jsme to měli mezi pobočkami?

Stejně jako nám tento rok začal, tak i stejnou pobočkou končíme a první místo mezi pobočkami v měsíci obsadila pobočka - České Budějovice.

Všem výhercům gratulujeme za super odvedenou práci a přejeme sílu do dalších měsíců nového roku, stejně jako všem co zvládli dočíst sem…

 

Tým ZOO