Konec letního času symbolicky ukončil poslední dny babího léta a se zbytky listí na stromech, ještě než přijde zima, vám přinášíme výsledky nejlepších realitních makléřů ze ZOO realit. Realitní sezóna je v plném proudu. Aktuální změny na finančním trhu se projeví až v následujících měsících, proto mají kupující poslední šanci získat úvěr na bydlení za lepších podmínek, měřeno optikou blízké budoucnosti.

Společně s naší partou jsme se vydali, jako každý rok, do moravského sklípku, utužit přátelství a načerpat inspiraci na zbytek roku. Tentokrát dva ze tří medailistů nejlepších makléřů patří na pobočku České Budějovice, která za to vzala opravdu parádně.

1. místo - Miloš Ceffer - Miloš patří mezi stálice naší firmy, který brázdí luky a háje kolem Královehradecka a v říjnu předvedl parádní výkon, gratulujeme!!

2. místo - Jakub Troup - Kuba letos zažívá velkou obrodu a návrat na výsluní mezi nejlepší makléře. V ruku v ruce se skvělými výsledky si pomalu může balit kufry na firemní dovolenou na Kubu. Kuba na Kubu? To by šlo!

3. místo- Lenka Tlustá- Lenka zařadila v minulých měsících na vyšší rychlost a zase bere místo mezi nejlepšími. A mílovými kroky se přibližuje k obhajobě nejlepšího makléře za celý rok.

Tipovat, kdo vyhrál v říjnu pobočku měsíce, by byla úloha pro žáka první třídy. Ano, naši milí čtenáři, je to pobočka České Budějovice, která dala zavzpomínat na doby své největší slávy a už si brousí zuby na souboj poboček na příští rok.

Sečteno a podtrženo, nejlepší makléře už znáte. K podzimu patří mimo jiné i účast na různých seminářích, kde samozřejmě nemůžeme chybět. Tak se možná potkáme i tam. A kdyby ne, zavolejte našim makléřům na přímo, jako vždy, bude nám ctí, pokud vás můžeme provést po české realitní džungli.

Tak zase za měsíc,

váš ZOO tým