MAKLÉŘ MĚSÍCE

Realitní sezóna je v plném proudu, listí ze stromů již téměř opadalo a my vám přinášíme výsledky naší pravidelné soutěže. Jdeme na to.


Tentokrát na první příčku vystoupaly dvě ženy, které se dělí o první místo. Makléřky, které tvoří úspěšný tandem a práce jim jde rychle od ruky. Nenechte se zmást, nepočítáme jim výsledky dohromady :o) Holky práskly do kočáru a tento měsíc ujely všem svým pronásledovatelům. Určitě již tušíte, o kom jsme se rozepsali. Nejlepším makléřem společnosti ZOO reality za měsíc říjen se staly Martina Špačková a Martina Nesnídalová z pobočky Most.


Zbývá nám poslední místo na stupních vítězů, kam se premiérově vyšvihnul Michal Smítka z pobočky Praha. Michala můžete často vidět na fotkách z našich firemních akcí jako je sjíždění Vltavy, ale tentokrát se zablýskl i v realitní produkci.


Takže aby se to nepletlo:
1. místo Martina Špačková a Martina Nesnídalová
3. místo Michal Smítka


Pojďme k pobočkám. Víte co je nového? Skoro nic. Na první místo se v říjnu vrátila pobočka Most.


Nejsilnější období roku na prodej nemovitostí ještě pár týdnů potrvá, takže jestli uvažujete o prodeji či pronájmu právě vaší nemovitosti, neváhejte se obrátit na naše makléře. Rádi vám pomůžem.


Ať se daří.