Makléř měsíce srpen 2020

Letošní léto nás vyprovodilo rozmarným počasím, což naštěstí nemělo vliv na naší aktivitu a my vám můžeme prozradit výsledky soutěže o nejlepšího makléře ze ZOO realit. V srpnu zvítězila jednak zkušenost a zároveň stálice naší společnosti. Nejprve se sluší pogratulovat, protože právě v srpnu překonaly dvě nejlepší makléřky hranici, která byla stanovená na dovolenou do Thajska, kam se vypravíme (aspoň pevně doufáme) na jaře příštího roku.

 

1. místo -  Zlata Spoustová - Zlata stíhá poslední dobou spoustu věcí a jen tak mimochodem se stačila vrátit na nejvyšší příčku naší soutěže. Gratulujme a přejeme stejně úspěšný podzim.

2. místo - Olga Málková - Olga se probojovala na stříbrnou pozici velmi pěkným obchodem rodinného domu v blízkosti Prahy, který zmákla s grácií sobě vlastní.

3. místo - Lenka Tlustá - Lenka má nejvyšší příčky dá se říct předplacené dlouhodobě a vždy se hraje jen o to, jestli to stačí na podium, resp. na jakou medaili. Jen tak dál.

Právě Zlata i Lenka jsou (nečekaně :o) prvními pasažéry firemní posádky do Thajska.

 

 

Pobočkou měsíce stala pobočka v Mostě, kde se ke krásnému výkonu Olgy přidali i další členové kanceláře, v čele s naším produktivním duem Martina&Martina.

Ač nyní ukrajujeme první dny nového školního roku, přejeme všem, i nám, abychom prožili krásné babí léto, které nám nepokazí ani protivirová opatření.

 

Mějte se báječně a na viděnou zase za měsíc.

Váš tým ZOO.