Letošní léto bylo poněkud rozmarné, alespoň co se počasí týče. Střídavě oblačno s jemnými záblesky sluníčka. Ať už jste si užili dovolenou u nás nebo někde v zahraničí, vězte, že trh s nemovitostmi stále stoupá k závratným výšinám. Ceny v poslední době atakují historické rekordy a nabídky, na které jste v minulosti čekali na poptávku několik týdnů, jsou dnes v řádu dnů v rezervaci. Naše soutěž se vrátila do starých pořádků a první místa obsadili známé tváře.

Lenka Tlustá - produktivní Lenka stíhá vše , prodávat nemovitosti, pomáhat klientům i svému týmu pilných makléřek a do toho se účastnit našich firemních akcí, jako byl třetí ročník ZOO Wody či grilovačka u našich skvělých kolegů z jihu Čech

Michal Smítka - Michal také nepolevuje , na podzimní sezónu má pořádně nabito, povedlo se mu s Majdou dotáhnout do konce velký projekt Praze - Nuslích a v příštích dnech budou hotové finální převody nemovitostí, super práce !

Petr Dolejš - když se to sejde, tak i spolumajitel kanceláře rád přiloží ruku k dílu do celkového obratu 

Vítězství mezi pobočkami si vzal zpět kolektiv z Chomutova a neohroženě kráčí k celkovému prvenství 

Zní to až neuvěřitelně, ale v letošním podzimu budou zajisté padat další realitní rekordy . Nemovitosti jsou nejatraktivnější a zároveň nejpravděpodobnější obranou proti stoupající inflaci u většiny populace, takže slevy na prohlídkách moc neočekávejte. Prodávající si mohou mnout ruce .

A kupující se musí obrnit trpělivostí při hledání nemovitostí, které splňují jejich parametry v poměru cena / přidaná hodnota.

Tak zase za měsíc ..

Váš ZOO tým