Prázdniny jsou u konce a my vám přinášíme výsledky naší pravidelné soutěže za měsíc srpen. Na prvním místě jsem se pohodlně usadila a nehodlám ho jen tak uvolnit, jakoby si řekla vítězka ze srpna, top makléřka z Chomutovské pobočky, Zlata Spoustová. Zlata má opravdu nabitý program, ale dokáže vše skvěle skloubit a tak už teď to vypadá, že se chystá vyhrát i v září, čímž vytvoří rekord, který se bude těžce překonávat. Specialitou Zlaty je prodej BEZ INZERCE, kdy má připravenou poptávku a rovnou ji páruje s nabídkou, to vše s pěknou kupní cenou pro prodávající.

 

Na děleném druhém místě jsou další skvělé makléřky, tentokrát z Mostu, Martina Špačková a Martina Nesnídalová. Tento produktivní tandem funguje přes rok a holky mají skvělé výsledky, které jsou schopny pravidelně opakovat. S narůstajícím počtem obchodů roste i počet klientů a navazující obchody. Prostě jak se v realitách říká, když tu práci děláte dobře, tak budete mít stále o klientelu postaráno a práce se změní v životní styl.

 

Na třetím místě se umístila Andrea Schmidová z Litoměřic. Je to odměna za její poctivou práci ve svém městě a určitě i motivace do budoucna podobnou pozici časem obhájit.

 

Suma sumárum … nejlepší pobočkou v tomto měsíci se stala opět pobočka Most. Už si na to začínáme zvykat. V ročním zúčtování má solidní náskok, tak uvidíme, jak to na konci roku na našem semináři dopadne.

 

Začal nám nový školní rok a spolu s ním se vrací rituály a procesy, které s ním souvisejí. Zároveň začíná ta pravá nemovitostní sezóna. Jestli uvažujete o prodeji nemovitosti, teď je na to statisticky nejlepší doba.

 

Ať se daří ..