Nejkratší měsíc v roce utekl jako voda a počasí nám díky nadprůměrným teplotám ukázalo svou přívětivou tvář. Ještě větší teplo zažijí nejlepší makléři ze ZOO reality, kteří už mají zabalené kufry na firemní dovolenou na Mauricius. Horko zažívají i majitelé nemovitostí ve vysoce konkurenčních segmentech jako jsou malé a střední byty, kteří jsou často dotazování na slevu z kupní ceny. Vůbec, jak se trh otočil, tak boj o solventního zájemce s dostatečnou bonitou pomalu graduje.

Snad brzy roztaje i hypotéční trh ruku v ruce se sazbami úroků, ale hlavně s úpravou omezení DTI a DSTI, které mají největší vliv na propadu celkové poptávky.

Šikovný makléř si ovšem umí poradit, hlavně umí poradit klientovi správnou kupní cenu a prodejní strategii. A ti nejlepší z února jsou:

1. Veronika Nedbálková - Realitní makléř ZOO reality - Verča nakopla svoji produkci do nebeských výšin a po druhé za sebou ovládla naši soutěž. To je start jako hrom a je zaděláno na osobní rekord v ročním obratu za celou realitní kariéru. Budeme držet palce, aby to klaplo.

2. Lenka Tlustá - Lenka nezůstává pozadu a také drží vysoké tempo. Konstantně skvělé výkony a způsob práce s vysokou přidanou hodnotou ve formě dobrých rad klienti prostě oceňují a proto je Lenka tam, kde je

3. Zlata Spoustová - realitní makléŕ - třetí do úspěšné party a neméně skvělá Zlatka pokračuje v dlouhodobě výborných výkonech. Maká na 110% - prodeje, pronájmy čehokoliv a kdykoliv - prostě je obchodník tělem i duší.

V březnu dostanou šanci na bednu i ostatní, protože děvčata jsou samozřejmě součástí naší výpravy do teplých krajin.

Pobočka měsíce je zcela jasná - je to ZOO Reality - Realitní kancelář Chomutov

Březen bývá statisticky jedním z měsíců v roce, kdy běží kola realitního trhu na plné obrátky - stoupá poptávka po všech nemovitostech, především po zahradách, chalupách či rodinných domech. Tak jestli prodáváte svoji nemovitost, tak s námi to určitě klapne.

Přejeme vám úspěšný měsíc.

Váš ZOO tým