Den navíc z přestupného roku už jsme si užili a je čas kouknout se na výsledky naší pravidelné soutěže. Letošní zima k nám byla velmi přívětivá a jaro začalo pomalu klepat na dveře. Což znamená, že sezóna zvýšené poptávky po zahradách, ale i starších rodinných domech, nabírá na obrátkách a nastává ideální čas na jejich inzerci a prodej. A kdo jiný by vám měl poradit než zkušení makléři od nás, ze ZOO reality.

Komu se v únoru nejvíce dařilo:

1. Monika Jeřábková - Monika zažívá krásné obchodní období, poslední měsíce tam sází jeden prodej za druhým, klienti ji mají rádi a oceňují její práci a teď vše korunuje prvním místem v produkci všech makléřů ZOO reality. Moni jen tak dál, děláš to skvěle !

2. Miloš Ceffer - Na Miloše je spoleh. Poskytuje kvalitní realitní poradenství a služby ve svém regionu a celkem pravidelně ho můžete vídat mezi nejlepšími. Tentokrát krásné druhé místo a cesta na firemní dovolenou na Jamajku je zase o kousek blíže.

3. Zlata Spoustová - Zlata pracuje 24//7. Doma, v práci, na dovolené. Vše potřebné s nemovitostmi s ní mohou její klienti řešit neustále. Díky tomu má dlouhodobě skvělé výsledky a patří mezi nejlepší makléře nejen u nás, ale v celém okresu Chomutov.

Děvčata z ZOO Reality - Realitní kancelář Chomutov z našich reportů znáte důvěrně. A kdo čte pravidelně, ten ví, že už to není pouze kolektiv žen, ale ruku k dílu přikládá i zástupce mužského pokolení. Celá parta jede jako dobře namazaný stroj a i v únoru 2024 vyhrála soutěž mezi pobočkami.

Pojďme si užít krásné jaro, kdy se nám všem budou prodlužovat dny a stále více sluníčka nám bude dodávat tolik potřebnou životní energii. Energii, kterou každý z nás může využít po svém.

Budeme rádi, až budete řešit nemovitosti, když zavoláte někoho ze zkušených průvodců po české realitní džungli.

Pěkný den, váš ZOO tým