V polovině prázdnin a době, kdy už se někteří rodiče opravdu těší, až začne škola, vám přinášíme výsledky naší pravidelné soutěže. Tentokrát zvítězila zkušenost. Všichni tři makléři na pódiu mají opravdu letité zkušenosti v realitách, které proměnili v produktivní měsíc.

1.místo - Miloš Ceffer - realitní síla, která se probudila a odvedla opravdu skvělou práci, o čemž svědčí i dvě velmi milé reference, které k nám na Miloše dorazili. Nezbývá než popřát, ať se podobný měsíc brzy opakuje.

2. místo - Zlata Spoustová - naše stálice v měsíčním hodnocení, která se vrátila v plné parádě na produktivní vlnu a znovu ukázala svoji kvalitu. Zlata nehodlá polevit a určitě jí čeká zajímavý podzim.

3. místo - Irena Vysokomenská - zlepšené výkony v posledních týdnech a měsících Irena přetavila v bronzovou příčku mezi nejproduktivnějšími makléři. A to je zajisté ta správná motivace do dalšího období, kdy se aktivita, společná kooperace a zkušenosti projeví na objemu uzavřených obchodů.

Všem výše zmíněným ještě jednou gratulujeme a přejeme hodně štěstí do zbylých měsíců.

Naši nejlepší makléři tohoto roku se mohou těšit na firemní dovolenou v Thajsku.

Zbývá vyhlásit nejlepší pobočku měsíce, kterou se stal Chomutov. Souboj mezi pobočkami je celkem vyrovnaný a bude zajímavé sledovat, která si nakonec odnese pohár pobočky roku.

ZOO reality vám přejí pěkný zbytek velkých prázdnin, hezké počasí a spoustu zajímavých zážitků, třeba v nějaké ZOO kolem vašeho bydliště.