Babí léto na ústupu, realitní sezóna v plném proudu. Jako každý rok se s nástupem podzimu roztočila kola realitního byznysu naplno, na zahrádkách se sklidily poslední brambory, chaty jsou pomaličku zazimované a školní rok přivál staronovou denní rutinu. Dovolená většiny z nás je za námi, a tak se znovu zvýšila aktivita klientů jak na straně nabídky, tak i poptávky.

Koupě či prodej nemovitosti bude vždy hrát klíčovou roli v našich životech, proto neváhejte využít služeb zkušených makléřů ze ZOO reality, kteří vás spolehlivě provedou po české realitní džungli.

Výsledky těch nejlepších vidíte níže.

Lenka Tlustá- Lenka patří dlouhodobě k nejlepším realitní makléřům nejen v ZOO realitách, ale i v celém Ústeckém kraji. Svojí pílí, nadšením a pracovitostí je inspirací mnoha kolegů ale i klientů, kteří se k ní neustále vracejí.

Petr Janda - návrat krále? I to je možné. Petr byl nejlepším makléřem celé společnosti v roce 2018 a jeho úspěch v září dal vzpomenout na toto úspěšné období. Petr má samozřejmě i jiné aktivity a nezbývá nic jiného než se těšit na jeho další kousky …

Veronika Nedbálková - Moc gratulujeme k prvnímu pódiovému umístění!! Verča je nedílnou součástí úspěšného dívčího gangu z Chomutova, který drtí místní realitní trh v tom nejlepším slova smyslu.

A proto není žádným překvapením, že pobočku měsíce opět vyhrál kolektiv z Chomutova, pokolikáté letos? Holky jsou prostě k nezastavení …

Zvýšená inflace neustále udržuje vysokou poptávku, a tak se počet nemovitostí v nabídce nachází na dlouhodobých minimech. Krátkodobě bude poptávka stále vysoká, uvidíme, co se stane, až banky začnou zvyšovat úrokové sazby nových úvěrů na bydlení.

Mějte krásné dny, váš ZOO tým