S návratem do školy nastal návrat starých pořádků, alespoň v našem žebříčku nejlepších makléřů za uplynulý měsíc. Ale popořadě. Přes všeobecnou skepsi na realitním trhu se nemovitosti obchodují neustále. Ano, změnila se doba, poslední dva tři roky hojnosti, kdy jsme zažívali anomálii na trhu nabídky a k prodeji stačilo opravdu málo, je pryč. Nicméně intenzita poptávky je hodně podobná té loňské. Změnil se přístup zájemců, berou si čas na rozmyšlenou, mají větší výběr. Prostě návrat ke standardnímu chování, který posiluje roli makléře a jeho schopnost nemovitost umět prodat.

Kdo to zvládnul v září nejlépe?

1. Lenka Tlustá - Já se vrátím, vzkázala Lenka v srpnu, a hned v září bere první místo a pohár pro nejlepšího makléře

2. Zlata Spoustová - Zlata nelení, maká, má klíče od spousty nemovitostí, tak jí stačí jen zavolat a máte jistotu, že vás zastupuje makléř, který umí prodávat, a vo tom to je …

3. Monika Jeřábková - Monika je synonymem pro pracovitého poctivého makléře, když prodáváte svoji nemovitost, tak prostě chcete, aby vás zastupoval někdo jako Monča

Silné kombo na pódiu napovídá, jak dopadla soutěž mezi pobočkami,gratulujemedo ZOO Reality - Realitní kancelář Chomutov.

Čeká nás opravdu zajímavý podzim, realitní sezóna (statisticky) jede naplno. Správná orientace na trhu je základem úspěšného obchodu, proto vám rádi doporučíme naše šikovné makléře a makléřky.

Neváhejte se na ně obrátit. A zase za měsíc nashle ..

Váš ZOO tým