MAKLÉŘ MĚSÍCE - ZÁŘÍ

 

První měsíc nového školního roku je úspěšně za námi a avizované se stalo skutečností. Zároveň jsme přepsali několik historických mylníků. Pojďme na to.

Zlata Spoustová dotáhla hattrick v žebříčku nejlepších makléřů ze ZOO realit, kde vládne již třetí měsíc. Tentokrát s úžasným výkonem a historickým maximem v produkci jednoho makléře za jediný měsíc, což je v regionu severních Čech takřka neuvěřitelný výkon. Máte-li nemovitost na prodej na Chomutovsku, obratťe se na naší kancelář, nebudete litovat.

Zpět na piedestal se vrací Zdeněk Šmejkal z pobočky Ústí nad Labem, který zobchodoval několik pěkných nemovitostí a po právu se umístil na druhé příčce.

Třetí místo obsadila další makléřka z pobočky Chomutov, Irena Vysokomenská, která také výraznou měrou přispěla k dalšímu rekordu naší mladé společnosti.

Poprvé v historii máme milionovou pobočku, nejlepší kancelář měsíce se stala pobočka Chomutov, kde kolektiv několika úspěšných žen pořádně zatápí konkurenci na tamním realitním trhu.

Poprvé v historii jsme na tipařských odměnách vyplatili přes milion korun, takže spolupracovat s námi se opravdu vyplácí.

Vážení klienti, kontaktujte jakéhokoliv makléře ze ZOO realit, uděláme pro vás a vaší nemovitost maximum. A pokud víte o někom, kdo nemovitost prodává, máme pro vás připravenou štědrou tipařskou odměnu.

Náš vstup do nového školního roku byl opravdu rekordní. Neustáleme pracujeme na tom , abychom poskytovali špičkové služby ve všech lokalitách, kde působíme, neváhejte se na nás obrátit.

 

Pěkný podzim přejí ZOO reality