MAKLÉŘ MĚSÍCE - ZDENĚK ŠMEJKAL​​​​​​​

První měsíc nového roku je za námi a my můžeme vyhodnotit jeho výsledky, kde se objevili jak pódiové stálice, tak nové jméno mezi TOP makléři. Leden je takový rozjížděcí měsíc, člověk se vzpamatovává ze silvestrovského veselí a snaží se nesplést se v roce, když někam píše datum.

První místo mezi makléři vysoutěžil Zdeněk Šmejkal. Gratulujeme. Zdeněk je zkušený obchodník s pravidelnými obchody, známý pro své skvělé vztahy s klienty. Skvělý start by mohl být předzvěstí Zdendova úspěšného roku 2019.

Druhé místo a třetí místo putuje do Chomutova - za děvčaty Zlata Spoustová a Lenka Tlustá, které plynule navázaly na úspěchy z loňského roku.

Pobočkou měsíce se historicky poprvé stala pobočka ZOO Reality - Realitní kancelář Ústí nad Labem, která zároveň překonala pobočkový rekord.

Ještě jednou gratulujeme všem výhercům.

Čeká nás nejkratší měsíc v roce, věřme, že bude suchý jen pro ty, kteří se rozhodli abstinovat, ale obchodně se trh rozjede na plné obrátky.

V současné době, i přes regulace, je trh tažen silnou poptávkou, která ceny v dobrých lokalitách určitě nebude snižovat. Zároveň s rozvojem nájemního bydlení dochází ke zvyšování nájmů v prémiových projektech a lokalitách. Najít pěknou nemovitost v dobré lokalitě za přijatelnou cenu je terno. 

Přejeme všem krásný únor, za každého počasí.

​​​​​​​

Ovládací prvek Obrázek