Náš příběh

Začalo to u kafe, ostatně jako spousta dalších dobrých nápadů.

Zrovna jsme s přáteli probírali naši čerstvou životní zkušenost, jak vás mohou po letech zklamat obchodní partneři, od kterých byste to rozhodně nečekali. Po krátké dovolené a úvahách, jestli stále zůstat v realitním byznysu, nás nakonec překonal pocit, proč nezúročit všechny dosavadní zkušenosti ve vlastním projektu. V projektu, kde můžeme uskutečnit vlastní představy o tom, jak se chovat ke klientům, ale hlavně k realitním makléřům.

Tak, aby jejich důvěra konečně padla na úrodnou půdu a vzniknul projekt, který osloví realitní makléře s podobnými základními hodnotami - shodnými s těmi našimi. Protože ta rovnice je jednoduchá: spokojení makléři = spokojení klienti.

Projekt, který může být malý či velký, ale hlavně, kde bychom se nechtěli odcizit od přání a plánů našich nejbližších spolupracovníků - realitních makléřů. Celou firmu přetavit v místo, kde si vážíme názorů i nápadů a společně vytvoříme prostředí pro realitní makléře, kde: 

  1. nebudou mít pocit, že pracují "na někoho", ale hlavně pro sebe, přitom v bezva kolektivu
  2. si každý obchodník může zvolit ze široké škály forem spolupráce tak, aby se mohl zároveň seberealizovat
  3. jsou jasná pravidla, která platí pro všechny stejně
  4. můžou zúročit své zkušenosti z trhu nemovitostí a podílet se na rozvoji celé společnosti

Reality jsou součástí naší DNA, soustředíme se především na služby spojené s realitním trhem. Netříštíme energii na prodej dalších služeb jen kvůli další provizi. 

I tak nezapomínáme, že změna bydlení s sebou nese nejen změnu adresy, ale i kompletní služby, které s tímto životním rozhodnutím souvisejí. A proto chceme našim klientům především poradit, jak postupovat při prodeji bez zbytečných komplikací.

Naše hodnoty jsou trvalé, jádro naší společnosti silné a rádi přivítáme v kolektivu obchodníky, kteří přemýšlejí podobně.

Máte jakýkoliv dotaz, kontaktujte nás