Naše filosofie

Chtěli bychom vytvořit takovou obchodní platformu, kde se budou všichni obchodní partneři cítit komfortně. Zkušenosti z předchozích působišť nám pomohly poznat, co realitní makléři pro svojí práci potřebují a co ne.

Na co je třeba dávat si pozor a kdy už se zase pletete do jejich byznysu až moc. Co jim pomáhá ke kvalitnějším výsledkům a co je třeba udělat jinak, aby se zbytečně nezasekali v nepodstatných věcech.

Často používáme sousloví “realitní džungle”, který dle nás nejlépe vystihuje české realitní prostředí.

Do džungle jsou vrženi všichni: klienti, makléři, hypotékáři, finanční poradci atd. Potýkáme se s různými nástrahami, přitom s různým úspěchem. Na jednoduché obchodní operace netřeba prostředníka, řeknete si. Často to může být pravda, ale nadstavba opravdového profesionálního makléře tkví v tom, že získáte poradce na celý život, který vám pomůže často zdarma, po telefonu, jen proto, že jste jeho klient.

Máme nesmírnou radost, že v naší společnosti máme podobné osobnosti a vážíme si toho, že se rozhodli spolupracovat právě s námi.

Koho můžete v realitní džungli potkat z řad makléřů vám pomůže odhalit i náš malý mikroweb, který humornou formou popisuje základní realitní “druhy”. Klikněte na odkaz a pak na zvířátko a přečtěte si, jakého makléře jste potkali právě vy :)

www.realitnidzungle.cz


Chceme růst organicky, chceme růst postupně, chceme do týmu stejné lidi jako jsme my.

S podobnými životními hodnotami. Na tom dlouhodobě záleží.

Žádné falešné sliby a pozlátko pro hlupáky. Jdeme ve vztazích do hloubky.

Víme, že z dlouhodobého hlediska funguje, když se k nám připojí parta obchodníků, kde je jasný leader, kterému ostatní důvěřují. Leader obchodní skupiny se pak dohodne s námi a je na světě vztah založený hlavně na důvěře a respektu. Bez doložek. Bez nesmysných pokut. Na dobu nezbytně nutnou. A když spolupráce funguje, proč jí pravidelně neprodlužovat.

A o tom to je. Cítíte to podobně? Neváhejte nás kontaktovat.

*
*
*
*
phone:

* - toto pole je nutno vyplnit

Prodej nemovitosti patří k důležitým životním rozhodnutím. Přesto dnes a denně desítky lidí přicházejí o velké peníze jen proto, že si k tomuto životnímu kroku vybrali špatného partnera. Orientovat se na českém realitním trhu není nic jednoduchého.

Snadná řešení z internetu se mohou rychle změnit v noční můru.

Pro nás je práce v realitách jakýmsi posláním, jak pomoci lidem najít nové bydlení. Zároveň se snažíme jejich cestu k novému domovu co nejvíce zjednodušit. Dobře si uvědomujeme, že práce realitního makléře nemá tu nejlepší pověst a každý den je pro nás výzvou udělat vše, co je v našich silách, abychom klienty přesvědčili o naší přidané hodnotě. 

Dlouhodobě dbáme na to, aby v našich řadách působili realitní profesionálové, kteří vám poskytnou služby na odpovídající úrovni. Každý obchod je jiný, každý si žádá individuální řešení. Společným prvkem všech může být první informativní schůzka, kde byste měli od makléřů ZOO REALITY dostat informace, jaký plán prodeje či pronájmu je vhodný právě pro vás. Vaše realitní potřeby jsou u nás na prvním místě, ať už řešíte čas, cenu, rychlost ... prostě cokoliv.

Škála našich služeb je široká, umíme najít řešení pro každého i s rizikem, že se vám na první dobrou nemusí líbit. Ale než vám mazat med kolem pusy, není lepší vědět, jak si na tom vaše nemovitost opravdu stojí?

I my děláme chyby, jsme lidi, ale stane-li se nějaká, stavíme se k situaci čelem a celou záležitost řešíme s ohledem na spokojenost klienta.

Jádro naší společnosti tvoří poctiví a pracovití lidé se správně nastavenými hodnotami.

Vážíme si důvěry, kterou nám klienti projevují opakovanou spoluprácí.

Těšíme se, až se potkáme i s vámi.

​​​​​​​


Ovládací prvek Obrázek