První setkání makléřů ZOO REALITY


Tak je to za námi. Bylo to velký. Bylo to veselý. Prostě krásná párty na lodi na Vltavě.

V pátek 11. ledna 2019 proběhlo historicky první setkání makléřů a obchodních partnerů společnosti ZOO REALITY, které se konalo na hotelové lodi Florentina, kotvící na nábřeží E.Beneše, v centru našeho hlavního města.

Jádro našich obchodníků jsou zkušení makléři, kteří se průběžně vzdělávají a tak se přednášky linuly spíše v informativním duchu hodnocení uplynulého roku a představ, jak roztočit kola realitního byznysu na plné obrátky. Protože symbióza spokojeného makléře, který do obchodu vkládá to nejcenější co má, své dobré jméno, a stabilní podpory ze strany firmy, je zárukou kvalitních služeb pro klienty. Na těchto základech postupně stavíme naši společnost. A máme velkou radost, že pozvání na oslavu přijali i naši kamarádi, se kterými jsme se potkali v předchozí společnosti.

A že bylo co slavit!

Kdyby nám před rokem někdo řekl, že se ze ZOO REALITY stane středně velká realitní kancelář s několika desítkami spolupracujících makléřů a velmi pěkným obratem, považovali bychom ho za snílka. Ale stalo se. Jsme rádi za tu skvělou partu lidí, se kterou můžeme pracovat a děkujeme lidem, kteří nám to umožnili. Bez vás by ZOO REALITY nevzniklo.

Jak jistě víte, pravidelně vyhlašujeme soutěž o makléře měsíce naší společnosti. Tentokrát vám přinášíme celoroční výsledky, které pozorné fanoušky asi nepřekvapí.

První místo a pohár pro makléře roku 2018 si odnesl Petr Janda z pobočky České Budějovice, který dominoval v produkci celý rok a nastavil laťku pěkně vysoko.

Cestou na pódium ho doprovodily dvě stálice z pobočky Chomutov, na stříbrné pozici se umístila Zlata Spoustová, která má určitě velkou motivaci na příští rok Petra porazit. A třetí loni skončila Lenka Tlustá.

Nejlepší pobočkou roku se nakonec stala pobočka České Budějovice.

Gratulujeme všem výše jmenovaným, zasloužíte si to !​​​​​​​

A když se sejde takováhle banda trhlejch lidí, jak to asi může dopadnout? Navíc když na party dorazí král Elvis a DJ do nás láduje super hudbu a do toho předvádí koncert na ságo?

Jak pronesl jeden z účastníků akce: “Na to, že to byla první takováhle akce, se to povedlo parádně”.

Protože firmu tvoří její lidé. A vo tom to je …

    Ovládací prvek Obrázek
    Ovládací prvek Obrázek