Prodej, Kanceláře, 1.870m2, Most, Antonína Dvořáka

1 1
Kom. budova Ant. Dvořáka Kom. budova Ant. Dvořáka
2 2
3 3
Ortofoto Ant. Dvořáka Ortofoto Ant. Dvořáka
4 4

Popis nabídky

Předmětem prodeje je komerční budova v klidné části města. Objekt je v současné době užívaný jako administrativní sídlo společnosti a část objektu majitel pronajímá jako kanceláře externím firmám. Součástí třípodlažní budovy je suterén a podkroví, které je v současné době nevyužité. K objektu náleží parkovací plocha pro 8 automobilů a 7 garáží. Oplocený pozemek o celkové ploše 2.645 m2. Obytná užitná plocha bez chodeb činí cca 1.870 m2. Obsazenost externími firmami (deseti nájemci) je cca z 1/3 užitné plochy. Roční provozní náklady cca 400. tis. Kč/rok.

Objekt má vrátnici, vlastní parkoviště a je ve velmi dobrém stavebně-technickém stavu. Je napojen na kanalizaci, vodu, el. energii a dálkové vytápění, které je možno změnit připojením na plyn.

Předpokládané využití budovy: stávající administrativní zázemí jako sídlo společnosti, oblast zdravotnictví, školství, domov pro seniory či jiné ubytovací zařízení. Objekt lze přestavět na bydlení (kapacita až 45 bytů o prům. podlahové ploše 39 m2).

Doporučujeme jako dobrou dlouhodobou investici. Ekonomická rozvaha na vyžádání u makléře.

Zobrazit více Skrýt popis

Parametry

Číslo zakázky 01219 Lokalita Obec Most Ulice Antonína Dvořáka Cena Cena prostoru: 18 500 000
Kontaktujte nás