Rok se s rokem sešel a naše firma letos vstoupila do pátého roku své existence. Co na začátku vypadalo jako malý projekt pro několik osob, dnes tvoří parta lidí, kteří nad realitami smýšlí velmi podobně. I když každý z nás je trochu jiný, všichni chceme poskytovat klientům kvalitní realitní servis a navazovat dlouhodobou spolupráci. Protože obchod s nemovitostmi, to je především běh na dlouhou trať.

Největší radost máme ze stabilních výkonů našich skvělých partnerů a makléřů, kdy více než 70% z nich přispělo k celkovému obratu a to nemalým dílem. A o tom to je. Dát dohromady skupinu lidí, kteří berou svojí práci vážně, snaží se a postupně se posouvají vstříc svým snům a cílům.

Zároveň to dokazuje, že ne vždy je nutné být součástí mašinérie, kde jste často pouze kolonka v tabulce ročních výsledků.

Je čím dál víc patrné, že hlavním hybatelem úspěchu je realitní makléř jako takový a ne značka, kterou reprezentuje. Nejlepší značka = vaše příjmení. Když se pak pod jednou střechou sejde ten správný tým, společným úsilím a motivací dosáhnete svých úspěchů rychleji. Máte se s kým poradit, poměřit své výkony či pošťouchnout zase o kus dál.

A o tom bylo naše setkání makléřů ze ZOO reality.

Rychle jsme prolítli čísla za minulý rok, následovala panelová diskuze se třemi úžasnými příběhy, které byly hlavně zdrojem motivace nejen pro rok 2022. Jsme opravdu rádi, že můžeme být součástí vašich úspěchů.

Poté přišel na řadu přípitek a vyhlášení výsledků za rok 2021.

Začneme dovolenou v Dominikánské republice, kam brzy vyrazí 16-ti členná posádka složená z nejlepších makléřů ZOO reality a spřátelených osob. 12 dní plné sluníčka, zlatavých pláží, opalovačky a pohody. Plynule tedy navazujeme na výlet v Mexiku a už se těšíme do Thajska, kam pojedeme příští rok.

Zároveň jsme předali plakety pro makléře měsíce a pak přišlo na řadu finále. Jak to tedy dopadlo?

Lenka Tlustá - pochyboval snad někdo o tom, že nejlepším makléřem roku 2021 u nás bude někdo jiný než Lenka? Lenka překonala rekord v roční produkci a právem bere první místo. Letos bude Lenka útočit na zlatý hattrick.

Zlata Spoustová - Zlata měla neskutečnou první polovinu roku, kdy to vypadalo na absolutní raketu, kdyby své tempo udržela. Ale co by to bylo za život, kdyby jste si ho nemohli užít na plno a tak přišly na řadu prázdniny plné cestování a zážitků. A tak to mát být. Letos to vyjde Zlatí ..

Jakub Troup- Kuba nám ve svém příběhu v panelové diskuzi povyprávěl o své kontinuální aktivitě v místě svého bydliště. Sedí na něj terminus technicus lokální makléř. Prostě když chcete nejlepší realitní služby, najděte si nejlepšího lokálního makléře a to Kuba splňuje na 100%.

Pobočku roku dominantním způsobem obhájila pobočka ZOO Reality - Realitní kancelář Chomutov. Nezastavitelná girl power bude těžko k poražení i letos.

Sečteno, podtrženo, bylo to velmi příjemné odpoledne strávené po vašem boku, ostatně jako vždy. Snad jste si to také užili a těšíme se na viděnou na další akci …

Váš ZOO tým