ZOO Woda 2019

Když vezmete prima partu, staré dobré přátele, pohodovou náladu a termín na přelomu prázdnin, tak co vám z toho může vypadnout? Přeci vodácká výprava na Vltavu. 

Zkušení mazáci, vodou nepolíbení nováčci, dospělí, děcka, legendární postavy z minulých výprav - ti všichni se sešli první prodloužený víkend ve Vyšším Brodě na startu prvního ročníku ZOO Wody.

V žádném zběsilém tempu, pěkně v klidu, v duchu poznávání nových i starých přátel, jsme vyrazili druhý den plni sil na naši výpravu. V ruce s oblíbeným drinkem, za občasného soulodění, jsme dojeli do kempu k Fíkovi, který byl první přespávací stanicí na cestě.

Další den dorazíme až do Krumlova, takový byl plán. Při pohledu na předpověď počasí jsme počítali každou minutu do pořádného chcance, který nás měl na cestě potkat. A opravdu, meteorologové tentokrát bohužel nelhali a v 11h se spustil takový liják, že celou naší posádku prokropil skrz naskrz. 

Naše promáčená těla a oblečení zachránila až krbová kamna v dalším kempu, který byl naší cílovou destinací.

I když počasí naplánovat nejde, sjíždění vody je prostě akce, která se u nás bude vždycky opakovat. Jsou to zážitky na celý život.

Už teď se těšíme na další ročník.

Ahoooooooooj