Aktuality

Makléř měsíce - září 2022

S návratem do školy nastal návrat starých pořádků, alespoň v našem žebříčku nejlepších makléřů za uplynulý měsíc. Ale popořadě. Přes všeobecnou skepsi na realitním trhu se nemovitosti obchodují neustále.

Více zde
Makléř měsíce červen 2022

Školní rok je úspěšně za námi a my jsme tu opět s reportem nejlepších realitních makléřů ze ZOO realit. Asi každý z nás cítí, že realitní trh se mění, někde plíživě, někde až dramaticky.

Více zde
Makléř měsíce - duben 2022

Aprílový měsíc je za námi a my si ho užili se vším všudy. Po návratu našich výletníků z Dominikánské republiky se naplno rozhořel boj o nejlepší makléře ze ZOO realit.

Více zde
Makléř měsíce - únor 2022

Na únor roku 2022 asi nikdo z nás nezapomene. Není co rozepisovat, přinášíme vám výsledky nejlepších makléřů a pevně věříme, že březen přinese mnohem lepší zprávy.

Více zde
Vyhlášení makléře ROKU 2021

Rok se s rokem sešel a naše firma letos vstoupila do pátého roku své existence. Co na začátku vypadalo jako malý projekt pro několik osob, dnes tvoří parta lidí, kteří nad realitami smýšlí velmi podobně. I když každý z nás je trochu jiný, všichni chceme poskytovat klientům kva...

Více zde
Makléř měsíce - leden 2022

Jak na nový rok, tak po celý rok. I když toto rčení je obecně používané pouze pro první den nového roku, naše lednová TOP 3 si položila solidní základy k naší nové soutěži

Více zde
PF 2022

Konec roku je pro každého z nás většinou dobou bilancování.

Více zde