Aktuality

Makléř měsíce - prosinec 2023

Poslední měsíc minulého roku patřil zkušeným makléřům a jednomu skvělému výkonu dalšího nováčka v řadách ZOO reality. Prosinec patří statisticky mezi nejslabší obchodní měsíce...

Více zde
Veselé Vánoce a šťastný nový rok!

V této krásné vánoční době chceme poslat vám všem velký dárek – radost a lásku. Ať už jste blízko nebo daleko, přejeme vám klidné a radostné svátky plné smíchu, lásky a štěstí. 

Více zde
Makléř měsíce - listopad 2023

Spadané listopadové listí letos celkem rychle přikryl sníh a mráz a tak trochu příznačně ilustroval aktuální stav na realitním trhu. Přimrznuto. Někdo čeká na pohyb úrokových sazeb směrem dolů, jiný na zlevnění stavebního materiálu a další slevu z inzerované nemovitosti.

Více zde
ZOO Trip - Madeira 2023

Naši nejlepší makléři se vydali do této nádherné destinace, aby sdíleli zákulisí svého profesního života

Více zde
Makléř měsíce - říjen 2023

Desátý měsíc v roce bývá obvykle pěkná honička, škola i realitní sezóna jsou v plném proudu a tak se na realitním trhu točí kolečka obchodu rychleji než obvykle.

Více zde
Makléř měsíce - ervenec 2023

Léto je v plném proudu, člověk raději než koupi a prodej nemovitosti řeší, kam složit hlavu k vodě a i když počasí je jako na vodě, naši makléři nezahálejí.

Více zde
Makléř měsíce - červen

Léto rozkoplo dveře dokořán a než nás sluníčko pořádně rozpálí do ruda, přinášíme vám výsledky naší pravidelné soutěže o makléře měsíce.

Více zde