Aktuality

Makléř měsíce - květen 2023

Situace na trhu je poměrně stabilní, ve vysoce konkurenčních segmentech jako jsou malé a střední byty musí jít prodávající poptávkám naproti, aby se nakonec střetli na reálné tržní ceně. Ale stále existují nemovitosti, které si svoji cenu drží a sleva vůbec není na místě. Kter...

Více zde
Makléř měsíce - duben 2023

Vítáme vás zpět při našem pravidelném vyhodnocení soutěže o nejlepšího makléře realitní kanceláře ZOO reality. Nechceme to zakřiknout, ale pomalu sledujeme lehké oživení realitního trhu.

Více zde
Makléř měsíce - březen 2023

Katastrofické scénáře z podzimu loňského roku o nedostatku tepla v zimní sezóně se nenaplnily, jaro na dohled, první zelené keře i stromy na obzoru. Že by se blýskalo na lepší časy?

Více zde
Makléř měsíce - únor 2023

Nejkratší měsíc v roce utekl jako voda a počasí nám díky nadprůměrným teplotám ukázalo svou přívětivou tvář. Ještě větší teplo zažijí nejlepší makléři ze ZOO reality, kteří už mají zabalené kufry na firemní dovolenou na Mauricius.

Více zde
Makléř měsíce - leden 2023

Nový rok. Nová příležitost. Pro někoho možná nový začátek. Tedy aspoň pro naší pravidelnou soutěž o nejlepšího makléře měsíce. Celkem přívětivá zima probudila realitní trh ze zimního spánku dříve, než to bývá obvyklé .....

Více zde
Makléř měsíce - září 2022

S návratem do školy nastal návrat starých pořádků, alespoň v našem žebříčku nejlepších makléřů za uplynulý měsíc. Ale popořadě. Přes všeobecnou skepsi na realitním trhu se nemovitosti obchodují neustále.

Více zde
Makléř měsíce červen 2022

Školní rok je úspěšně za námi a my jsme tu opět s reportem nejlepších realitních makléřů ze ZOO realit. Asi každý z nás cítí, že realitní trh se mění, někde plíživě, někde až dramaticky.

Více zde